Bastian Malla Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#984
Възраст29
Последна Форма
W
W
W
W
L
10
Анализирани Мачове
60%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
5.9/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
13:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
5.3/10 | |
15:11 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
11 66 |
2 |
6.1/10 | |
12:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 11 |
U18.5 |
5.9/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 365 |
O19.5 |
9.8/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
8/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 621 |
1 |
8/10 | |
18:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.4/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Завършен |
| 1
1
|
|
|
2 |
662 736 |
O19.5 |
7.7/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Bastian Malla – тенис прогнози и статистики
Bastian Malla е 29-годишен професионален тенисист. Нашият AI алгоритъм анализира 10 мача на Bastian Malla и постигна точност на прогнозите от над 60%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (26) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | 60.8% | 68.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | 66.7% | 69.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | 48.3% | 43.1% |
| Асове / Мач | 0.4 | 1.4 | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 | 2.3 | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | - | 71.4% | 61.5% |
| Реализирани Брейк Точки | - | 9.1% | 8% |
| Точки на Ретур Спеч. | 51.6% | 47.4% | 45.9% |
| Задържане на Сервис % | - | 660.8% | 337% |
| Общо Точки Спеч. | 108.9% | 97.4% | 88.8% |
Статистики by Surface
| Стат. | Клей (26) |
|---|---|
| Първи Сервис % | 68.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 69.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 43.1% |
| Асове / Мач | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 61.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 8% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.9% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (26)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 68.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 69.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 43.1% |
| Асове / Мач | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 61.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 8% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.9% |
| Задържане на Сервис % | 337% |
| Общо Точки Спеч. | 88.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 60.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 66.7% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.3% |
| Асове / Мач | 1.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.3 |
| Спасени Брейк Точки | 71.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 9.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 47.4% |
| Задържане на Сервис % | 660.8% |
| Общо Точки Спеч. | 97.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 0.4 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 |
| Точки на Ретур Спеч. | 51.6% |
| Общо Точки Спеч. | 108.9% |
Статистики by Surface
Клей (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 68.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 69.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 43.1% |
| Асове / Мач | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.6 |
| Спасени Брейк Точки | 61.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 8% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.9% |