Cadence Brace Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#192
Последна Форма
L
L
W
W
L
6
Анализирани Мачове
33.3%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:05 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O18.5 |
8.3/10 | |
17:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
2/10 | |
17:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U23.5 |
8.2/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:10 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U23.5 |
7.2/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U26.5 |
9.8/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:05 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 566 |
O18.5 |
6.6/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Cadence Brace – тенис прогнози и статистики
Cadence Brace Нашият AI алгоритъм анализира 6 мача на Cadence Brace и постигна точност на прогнозите от над 33.3%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (50) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 64.1% | 64.7% | 64.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 57.5% | 59.2% | 59% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.8% | 43.9% | 45.7% |
| Асове / Мач | 1.5 | 1.7 | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.3 | 3.2 | 3.2 |
| Спасени Брейк Точки | 51.8% | 53% | 52.9% |
| Реализирани Брейк Точки | 44.5% | 44% | 40.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46% | 45.9% | 44.5% |
| Задържане на Сервис % | 51.8% | 60.2% | 96.1% |
| Общо Точки Спеч. | 50.8% | 51.3% | 50.7% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (43) | Клей (3) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 64.4% | - |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59% | - |
| Спечелени 2-ри Сервис | 45.7% | - |
| Асове / Мач | 1.5 | 1 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.3 | 2.7 |
| Спасени Брейк Точки | 52.9% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 40.5% | - |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.5% | - |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (50)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 64.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 45.7% |
| Асове / Мач | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.2 |
| Спасени Брейк Точки | 52.9% |
| Реализирани Брейк Точки | 40.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.5% |
| Задържане на Сервис % | 96.1% |
| Общо Точки Спеч. | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 64.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 43.9% |
| Асове / Мач | 1.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.2 |
| Спасени Брейк Точки | 53% |
| Реализирани Брейк Точки | 44% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.9% |
| Задържане на Сервис % | 60.2% |
| Общо Точки Спеч. | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 64.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 57.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 41.8% |
| Асове / Мач | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.3 |
| Спасени Брейк Точки | 51.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 44.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46% |
| Задържане на Сервис % | 51.8% |
| Общо Точки Спеч. | 50.8% |
Статистики by Surface
Твърда (43)
Клей (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 64.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 45.7% |
| Асове / Мач | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.3 |
| Спасени Брейк Точки | 52.9% |
| Реализирани Брейк Точки | 40.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 1 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.7 |