Lilian Marmousez Прогнози, Статистики и Форма
Последна Форма
Тенис прогнози
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 635 |
1 |
6.9/10 | |
05:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 | |
06:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 | |
04:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
7.4/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 | |
14:10 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 646 |
O19.5 |
7/10 | |
06:20 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.3/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 646 |
O21.5 |
7.7/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
9.1/10 | |
14:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 367 |
O18.5 |
10/10 | |
15:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.5/10 | |
13:05 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
8.3/10 | |
15:10 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.4/10 | |
14:20 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
4.8/10 |
За Lilian Marmousez – тенис прогнози и статистики
Lilian Marmousez е 23-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №314 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 14 мача на Lilian Marmousez и постигна точност на прогнозите от над 71.4%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (63) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 60.8% | 58.1% | 57.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 69.1% | 69.4% | 65.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 60.5% | 53.5% | 52.3% |
| Асове / Мач | 3.1 | 2.9 | 2.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.5 | 1.7 | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% | 58.1% | 59% |
| Реализирани Брейк Точки | 26.2% | 31.3% | 27.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.6% | 41.7% | 39.8% |
| Задържане на Сервис % | 117.8% | 82.2% | 106.6% |
| Общо Точки Спеч. | 67.8% | 59.1% | 54.7% |
| Стат. | Твърда (8) | Клей (51) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 60.2% | 56% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65% | 65.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 49% | 53.7% |
| Асове / Мач | 2.8 | 2.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.3 | 1.5 |
| Спасени Брейк Точки | 55.9% | 60.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 19% | 31.8% |
| Точки на Ретур Спеч. | 33.6% | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 57.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65.2% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 52.3% |
| Асове / Мач | 2.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 59% |
| Реализирани Брейк Точки | 27.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 39.8% |
| Задържане на Сервис % | 106.6% |
| Общо Точки Спеч. | 54.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 69.4% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.5% |
| Асове / Мач | 2.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.7 |
| Спасени Брейк Точки | 58.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 31.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.7% |
| Задържане на Сервис % | 82.2% |
| Общо Точки Спеч. | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 60.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 69.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 60.5% |
| Асове / Мач | 3.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.5 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 26.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 40.6% |
| Задържане на Сервис % | 117.8% |
| Общо Точки Спеч. | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 60.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 49% |
| Асове / Мач | 2.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.3 |
| Спасени Брейк Точки | 55.9% |
| Реализирани Брейк Точки | 19% |
| Точки на Ретур Спеч. | 33.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 56% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 65.3% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.7% |
| Асове / Мач | 2.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.5 |
| Спасени Брейк Точки | 60.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 31.8% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.7% |