Luisa Meyer Auf Der Heide Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#737
Последна Форма
L
W
W
W
L
5
Анализирани Мачове
80%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
14:49 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.3/10 | |
08:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.3/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:02 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Luisa Meyer Auf Der Heide – тенис прогнози и статистики
Luisa Meyer Auf Der Heide Нашият AI алгоритъм анализира 5 мача на Luisa Meyer Auf Der Heide и постигна точност на прогнозите от над 80%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (55) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 55.9% | 66.5% | 66.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 62.9% | 67% | 67% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 57.1% | 50.7% | 53.8% |
| Асове / Мач | 1.5 | 2.8 | 1.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.8 | 2.5 | 1.8 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% | 61.4% | 58.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 20% | 30.2% | 44.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.5% | 41.7% | 46.1% |
| Задържане на Сервис % | 363.1% | 103% | 104% |
| Общо Точки Спеч. | 87.4% | 63.5% | 59.9% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (6) | Клей (39) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 62.4% | 67.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61.5% | 68.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.9% | 59.5% |
| Асове / Мач | 3 | 1 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 | 1.8 |
| Спасени Брейк Точки | 45% | 61.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 53.1% | 56.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 51% | 48.6% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (55)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 66.3% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.8% |
| Асове / Мач | 1.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.8 |
| Спасени Брейк Точки | 58.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 44.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46.1% |
| Задържане на Сервис % | 104% |
| Общо Точки Спеч. | 59.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 66.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 67% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 50.7% |
| Асове / Мач | 2.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.5 |
| Спасени Брейк Точки | 61.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 30.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.7% |
| Задържане на Сервис % | 103% |
| Общо Точки Спеч. | 63.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 55.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 62.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 57.1% |
| Асове / Мач | 1.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.8 |
| Спасени Брейк Точки | 66.7% |
| Реализирани Брейк Точки | 20% |
| Точки на Ретур Спеч. | 42.5% |
| Задържане на Сервис % | 363.1% |
| Общо Точки Спеч. | 87.4% |
Статистики by Surface
Твърда (6)
Клей (39)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 62.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.9% |
| Асове / Мач | 3 |
| Двойни Грешки / Мач | 2 |
| Спасени Брейк Точки | 45% |
| Реализирани Брейк Точки | 53.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 67.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 68.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 59.5% |
| Асове / Мач | 1 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.8 |
| Спасени Брейк Точки | 61.8% |
| Реализирани Брейк Точки | 56.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48.6% |