Marko Mesarovic Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#1329
Последна Форма
W
L
W
L
L
2
Анализирани Мачове
50%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Завършен |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.7/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
366 637 |
|
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
620 466 |
|
||
19:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 624 |
|
За Marko Mesarovic – тенис прогнози и статистики
Marko Mesarovic Нашият AI алгоритъм анализира 2 мача на Marko Mesarovic и постигна точност на прогнозите от над 50%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (15) | Последни 52 Седмици (15) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 59.7% | 59.2% | 59.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 72.5% | 70.9% | 70.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.3% | 48% | 48% |
| Асове / Мач | 4.1 | 3.6 | 3.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.2 | 2.9 | 2.9 |
| Спасени Брейк Точки | 68.4% | 65% | 65% |
| Реализирани Брейк Точки | 37.9% | 40% | 40% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.8% | 44.9% | 44.9% |
| Задържане на Сервис % | 72.7% | 75.3% | 75.3% |
| Общо Точки Спеч. | 57.4% | 57.2% | 57.2% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (12) | Клей (1) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 59.2% | - |
| Спечелени 1-ви Сервис | 70.9% | - |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48% | - |
| Асове / Мач | 3.7 | 4 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 | 8 |
| Спасени Брейк Точки | 65% | - |
| Реализирани Брейк Точки | 40% | - |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.5% | 41.7% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (15)
Последни 20 (15)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 59.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 70.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48% |
| Асове / Мач | 3.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.9 |
| Спасени Брейк Точки | 65% |
| Реализирани Брейк Точки | 40% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.9% |
| Задържане на Сервис % | 75.3% |
| Общо Точки Спеч. | 57.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 59.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 70.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48% |
| Асове / Мач | 3.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.9 |
| Спасени Брейк Точки | 65% |
| Реализирани Брейк Точки | 40% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.9% |
| Задържане на Сервис % | 75.3% |
| Общо Точки Спеч. | 57.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 59.7% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 72.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.3% |
| Асове / Мач | 4.1 |
| Двойни Грешки / Мач | 3.2 |
| Спасени Брейк Точки | 68.4% |
| Реализирани Брейк Точки | 37.9% |
| Точки на Ретур Спеч. | 43.8% |
| Задържане на Сервис % | 72.7% |
| Общо Точки Спеч. | 57.4% |
Статистики by Surface
Твърда (12)
Клей (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 59.2% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 70.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48% |
| Асове / Мач | 3.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 2.4 |
| Спасени Брейк Точки | 65% |
| Реализирани Брейк Точки | 40% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 4 |
| Двойни Грешки / Мач | 8 |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.7% |