Midori Castillo Meza Прогнози, Статистики и Форма
Ранг#978
Последна Форма
L
L
L
L
L
9
Анализирани Мачове
88.9%
Точност на Прогнозите
Тенис прогнози
Осигурено от 
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.5/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
7.1/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.8/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.7/10 | |
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.3/10 | |
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
12:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U19.5 |
4.5/10 | |
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U19.5 |
4.5/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.9/10 |
Час
Мач
Best Tip
Дов.
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Час
Мач
Best Tip
Дов.
За Midori Castillo Meza – тенис прогнози и статистики
Midori Castillo Meza Нашият AI алгоритъм анализира 9 мача на Midori Castillo Meza и постигна точност на прогнозите от над 88.9%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (32) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 75.4% | 74.9% | 72.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 55.1% | 59.6% | 61.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 31.3% | 54.8% | 51.6% |
| Асове / Мач | 0.6 | 0.5 | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 1 | 1.2 | 1.4 |
| Спасени Брейк Точки | 69.2% | 68.2% | 69.6% |
| Реализирани Брейк Точки | 11.1% | 43.1% | 49.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.1% | 45% | 47.1% |
| Задържане на Сервис % | 426.2% | 144.9% | 135.4% |
| Общо Точки Спеч. | 83.4% | 71.5% | 66.6% |
Статистики by Surface
| Стат. | Твърда (23) | Клей (7) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | 72.8% | 58.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61.9% | 50% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.9% | 0% |
| Асове / Мач | 0.6 | 0.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.4 | 1.3 |
| Спасени Брейк Точки | 73.6% | 28.6% |
| Реализирани Брейк Точки | 53.2% | 12.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 50.7% | 41.9% |
Статистики на Сервис & Статистики на Ретур
Последни 52 Седмици (32)
Последни 20 (20)
Последни 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 72.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 51.6% |
| Асове / Мач | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.4 |
| Спасени Брейк Точки | 69.6% |
| Реализирани Брейк Точки | 49.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 47.1% |
| Задържане на Сервис % | 135.4% |
| Общо Точки Спеч. | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 74.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 54.8% |
| Асове / Мач | 0.5 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.2 |
| Спасени Брейк Точки | 68.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 43.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45% |
| Задържане на Сервис % | 144.9% |
| Общо Точки Спеч. | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 75.4% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 55.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 31.3% |
| Асове / Мач | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 1 |
| Спасени Брейк Точки | 69.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 11.1% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.1% |
| Задържане на Сервис % | 426.2% |
| Общо Точки Спеч. | 83.4% |
Статистики by Surface
Твърда (23)
Клей (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 72.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 61.9% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 53.9% |
| Асове / Мач | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.4 |
| Спасени Брейк Точки | 73.6% |
| Реализирани Брейк Точки | 53.2% |
| Точки на Ретур Спеч. | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 58.8% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 50% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 0% |
| Асове / Мач | 0.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.3 |
| Спасени Брейк Точки | 28.6% |
| Реализирани Брейк Точки | 12.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 41.9% |