Radu Mihai Papoe Прогнози, Статистики и Форма
Последна Форма
Тенис прогнози
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
2/10 | |
09:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 736 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O20.5 |
6/10 | |
08:42 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
4.7/10 | |
11:12 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
U20.5 |
7.9/10 | |
11:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.6/10 | |
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.7/10 | |
10:07 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.9/10 | |
07:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 466 |
2 |
4.8/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.5/10 | |
07:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4/10 | |
10:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.3/10 | |
08:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
8/10 | |
07:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
08:30 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
|
||
08:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 274 |
|
||
06:45 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
|
За Radu Mihai Papoe – тенис прогнози и статистики
Radu Mihai Papoe е 23-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №490 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 15 мача на Radu Mihai Papoe и постигна точност на прогнозите от над 60%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (50) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 70.9% | 69.5% | 69.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 55.6% | 58.5% | 60.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 56.8% | 48.3% | 48.7% |
| Асове / Мач | 0.6 | 0.8 | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.9 | 1.9 | 1.4 |
| Спасени Брейк Точки | 64.3% | 50% | 51.6% |
| Реализирани Брейк Точки | 23.5% | 32.4% | 40.7% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48.1% | 47.7% | 47.7% |
| Задържане на Сервис % | 285.8% | 129.4% | 134.4% |
| Общо Точки Спеч. | 87.3% | 72% | 64.9% |
| Стат. | Твърда (10) | Клей (40) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | 69.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | 60.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | 48.7% |
| Асове / Мач | 0.8 | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.9 | 1.3 |
| Спасени Брейк Точки | - | 51.6% |
| Реализирани Брейк Точки | - | 40.7% |
| Точки на Ретур Спеч. | 50.1% | 46% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 69.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 60.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.7% |
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.4 |
| Спасени Брейк Точки | 51.6% |
| Реализирани Брейк Точки | 40.7% |
| Точки на Ретур Спеч. | 47.7% |
| Задържане на Сервис % | 134.4% |
| Общо Точки Спеч. | 64.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 69.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 58.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.3% |
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.9 |
| Спасени Брейк Точки | 50% |
| Реализирани Брейк Точки | 32.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 47.7% |
| Задържане на Сервис % | 129.4% |
| Общо Точки Спеч. | 72% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 70.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 55.6% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 56.8% |
| Асове / Мач | 0.6 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.9 |
| Спасени Брейк Точки | 64.3% |
| Реализирани Брейк Точки | 23.5% |
| Точки на Ретур Спеч. | 48.1% |
| Задържане на Сервис % | 285.8% |
| Общо Точки Спеч. | 87.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.9 |
| Точки на Ретур Спеч. | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 69.9% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 60.5% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 48.7% |
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.3 |
| Спасени Брейк Точки | 51.6% |
| Реализирани Брейк Точки | 40.7% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46% |