Santiago De la Fuente Прогнози, Статистики и Форма
Последна Форма
Тенис прогнози
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 366 |
O19.5 |
3.9/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.1/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
161 636 |
2 |
4.7/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:35 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.4/10 | |
20:40 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.3/10 | |
14:30 Завършен |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
1.6/10 | |
14:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
3.5/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:45 Завършен |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 | |
18:00 Завършен |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 561 |
O19.5 |
7.3/10 | |
13:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 622 |
O19.5 |
3.9/10 | |
15:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
O17.5 |
10/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:12 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.2/10 | |
13:00 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.9/10 | |
15:05 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 366 |
2 |
3.3/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Завършен |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.2/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:15 Завършен |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
9.5/10 |
| Дата | Мач | Резултат | 1 | 2 | ПРОГНОЗА | ПРОГНОЗА РЕЗ. | BEST TIP | ДОВ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Завършен |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
За Santiago De la Fuente – тенис прогнози и статистики
Santiago De la Fuente е 23-годишен професионален тенисист, Десняк, в момента №620 в световната ранглиста. Нашият AI алгоритъм анализира 19 мача на Santiago De la Fuente и постигна точност на прогнозите от над 63.2%. Тази страница предлага прогнози, генерирани от AI, за предстоящи мачове — включително победител и резултат — както и подробни статистики за сервис, ретур и конвертиране на брейк точки.
Въпреки че активните прогнози са достъпни само за абонати, ние гарантираме пълна прозрачност: всички резултати от завършени мачове остават видими, за да можеш да провериш нашата история по всяко време.
| Стат. | Последни 10 (10) | Последни 20 (20) | Последни 52 Седмици (64) |
|---|---|---|---|
| Първи Сервис % | 70% | 71.1% | 73.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56% | 56.8% | 59.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.7% | 46.5% | 46.3% |
| Асове / Мач | 0.9 | 0.7 | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 | 1.8 | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 45.2% | 47.1% | 51.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.3% | 33.9% | 36.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.8% | 46% | 44.9% |
| Задържане на Сервис % | 60.8% | 86.7% | 71.9% |
| Общо Точки Спеч. | 52.6% | 61% | 54.2% |
| Стат. | Твърда (2) | Клей (62) |
|---|---|---|
| Първи Сервис % | - | 73.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | - | 59.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | - | 46.3% |
| Асове / Мач | 2 | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1 | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | - | 51.5% |
| Реализирани Брейк Точки | - | 36.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | - | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 73.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.3% |
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 51.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 36.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.9% |
| Задържане на Сервис % | 71.9% |
| Общо Точки Спеч. | 54.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 71.1% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56.8% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.5% |
| Асове / Мач | 0.7 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.8 |
| Спасени Брейк Точки | 47.1% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.9% |
| Точки на Ретур Спеч. | 46% |
| Задържане на Сервис % | 86.7% |
| Общо Точки Спеч. | 61% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 70% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 56% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.7% |
| Асове / Мач | 0.9 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 45.2% |
| Реализирани Брейк Точки | 33.3% |
| Точки на Ретур Спеч. | 45.8% |
| Задържане на Сервис % | 60.8% |
| Общо Точки Спеч. | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Асове / Мач | 2 |
| Двойни Грешки / Мач | 1 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Първи Сервис % | 73.5% |
| Спечелени 1-ви Сервис | 59.1% |
| Спечелени 2-ри Сервис | 46.3% |
| Асове / Мач | 0.8 |
| Двойни Грешки / Мач | 1.6 |
| Спасени Брейк Точки | 51.5% |
| Реализирани Брейк Точки | 36.4% |
| Точки на Ретур Спеч. | 44.9% |