Yun Seong Chung Προβλέψεις, Στατιστικά & Φόρμα
Πρόσφατη Φόρμα
Προγνωστικά Τένις
| Ημερ. | Αγώνας | Σκορ | 1 | 2 | ΠΡΟΓΝ. | ΠΡΟΒΛ. ΣΚΟΡ | BEST TIP | ΕΜΠΙΣΤ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Ολοκληρώθηκε |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
8.8/10 | |
21:30 Ολοκληρώθηκε |
| 2
1
|
|
|
1 |
657 275 |
O20.5 |
9.6/10 | |
21:00 Αποχώρηση |
| 0
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.7/10 | |
21:00 Ολοκληρώθηκε |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Ημερ. | Αγώνας | Σκορ | 1 | 2 | ΠΡΟΓΝ. | ΠΡΟΒΛ. ΣΚΟΡ | BEST TIP | ΕΜΠΙΣΤ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Ολοκληρώθηκε |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.3/10 |
| Ημερ. | Αγώνας | Σκορ | 1 | 2 | ΠΡΟΓΝ. | ΠΡΟΒΛ. ΣΚΟΡ | BEST TIP | ΕΜΠΙΣΤ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Ολοκληρώθηκε |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3/10 |
| Ημερ. | Αγώνας | Σκορ | 1 | 2 | ΠΡΟΓΝ. | ΠΡΟΒΛ. ΣΚΟΡ | BEST TIP | ΕΜΠΙΣΤ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ολοκληρώθηκε |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
1.9/10 | |
02:00 Ολοκληρώθηκε |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
5/10 | |
03:00 Ολοκληρώθηκε |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
2 |
3.2/10 |
| Ημερ. | Αγώνας | Σκορ | 1 | 2 | ΠΡΟΓΝ. | ΠΡΟΒΛ. ΣΚΟΡ | BEST TIP | ΕΜΠΙΣΤ. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ολοκληρώθηκε |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 267 |
O20.5 |
7.7/10 | |
01:00 Ολοκληρώθηκε |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
4.6/10 | |
01:00 Ολοκληρώθηκε |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
1.7/10 |
Σχετικά με Yun Seong Chung – Προβλέψεις & Στατιστικά Τένις
Ο/Η Yun Seong Chung είναι 27 ετών, Δεξιόχειρας, επαγγελματίας του τένις, αυτή τη στιγμή στο Νο. 961 της παγκόσμιας κατάταξης. Ο AI αλγόριθμός μας ανέλυσε 11 αγώνες του/της Yun Seong Chung, επιτυγχάνοντας ακρίβεια πρόβλεψης πάνω από 81.8%. Αυτή η σελίδα προσφέρει προβλέψεις AI για επερχόμενους αγώνες — συμπεριλαμβανομένων Νικητή Αγώνα και Σκορ — καθώς και λεπτομερή στατιστικά σέρβις, ρετούρ και μετατροπής μπρέικ πόιντ.
Αν και οι ενεργές προβλέψεις είναι διαθέσιμες αποκλειστικά σε συνδρομητές, εγγυόμαστε πλήρη διαφάνεια: όλα τα αποτελέσματα ολοκληρωμένων αγώνων παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να ελέγξεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή.
| Στατ. | Τελευταίοι 10 (10) | Τελευταίοι 20 (20) | Τελευταίες 52 Εβδομάδες (23) |
|---|---|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 67.2% | 66.3% | 66.3% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 67.5% | 68% | 68% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 59% | 55.1% | 55.1% |
| Άσοι / Αγώνα | 4.2 | 4 | 4 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.6 | 2.2 | 2.1 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 54.5% | 53.8% | 53.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 17.4% | 21.3% | 21.3% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 38.9% | 38.7% | 38.7% |
| Κράτημα Σερβίς % | 279.8% | 206.1% | 231.4% |
| Σύνολο Πόντων Κερδ. | 72.1% | 64.4% | 64.4% |
| Στατ. | Σκληρό (23) |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 66.3% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 68% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 55.1% |
| Άσοι / Αγώνα | 4 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.1 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 53.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 21.3% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 66.3% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 68% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 55.1% |
| Άσοι / Αγώνα | 4 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.1 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 53.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 21.3% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 38.7% |
| Κράτημα Σερβίς % | 231.4% |
| Σύνολο Πόντων Κερδ. | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 66.3% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 68% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 55.1% |
| Άσοι / Αγώνα | 4 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.2 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 53.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 21.3% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 38.7% |
| Κράτημα Σερβίς % | 206.1% |
| Σύνολο Πόντων Κερδ. | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 67.2% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 67.5% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 59% |
| Άσοι / Αγώνα | 4.2 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.6 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 54.5% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 17.4% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 38.9% |
| Κράτημα Σερβίς % | 279.8% |
| Σύνολο Πόντων Κερδ. | 72.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Πρώτο Σερβίς % | 66.3% |
| Κερδ. 1ο Σερβίς | 68% |
| Κερδ. 2ο Σερβίς | 55.1% |
| Άσοι / Αγώνα | 4 |
| Διπλά Σφάλματα / Αγώνα | 2.1 |
| Μπρέικ Πόιντ Σωσμένα | 53.8% |
| Μπρέικ Πόιντ Κερδισμένα | 21.3% |
| Πόντοι Ρετούρ Κερδ. | 38.7% |