Anhelina Kalinina
WTA Toronto Canada Hardcourt outdoor WTA Toronto Canada (Hardcourt outdoor) 1 ottelu
WTA Hamburg Germany Red clay WTA Hamburg Germany (Red clay) 3 ottelua
WTA Iasi Romania Red clay WTA Iasi Romania (Red clay) 1 ottelu
WTA Wimbledon London Great Britain Grass WTA Wimbledon London Great Britain (Grass) 1 ottelu
WTA Eastbourne Great Britain Grass WTA Eastbourne Great Britain (Grass) 2 ottelua
WTA Berlin Germany Qualifying Grass WTA Berlin Germany Qualifying (Grass) 1 ottelu
WTA French Open Paris France Red clay WTA French Open Paris France (Red clay) 1 ottelu
WTA Rabat Morocco Red clay WTA Rabat Morocco (Red clay) 4 ottelua
WTA Rome Italy Red clay WTA Rome Italy (Red clay) 3 ottelua
WTA Madrid Spain Red clay WTA Madrid Spain (Red clay) 4 ottelua
Tietokantamme otteluista
Anhelina Kalinina on 29-vuotias oikeakätinen ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 54. Se on uran huippusijoitusta 25 heikompi. Viimeisen 52 viikon aikana 73.3 % ykkössyötöistä on mennyt sisään, ja niistä on voitettu 60.4 % pisteistä. Ottelut ratkeavat palautuksessa: 47.4 % voitettuja palautuspisteitä ja 47.2 % hyödynnettyjä murtopalloja. Saldo jakautuu tasaisesti alustojen kesken: Kova 9-3, Savi 30-8, Nurmi 2-2.
Viimeaikainen vire on vaihteleva: 2 voittoa ja 3 tappiota 5 viimeksi päättyneessä ottelussa. Tekoälymme on arvioinut 54 ottelua, joissa Anhelina Kalinina on pelannut, ja osunut oikeaan 42 kertaa — osumatarkkuus 77.8 %. Ennusteet kattavat ottelun voittajan ja lopputuloksen sekä syötön, palautuksen ja murtopallojen tilastot. Päättyneet vihjeet jäävät näkyviin, joten saldon voi tarkistaa milloin tahansa. Viimeksi aineistossamme: WTA Toronto Canada.
Usein kysytyt kysymykset
Kummalla kädellä Anhelina Kalinina pelaa?+
Anhelina Kalinina pelaa oikeakätisenä ja on 29-vuotias.
Mikä on pelaajan Anhelina Kalinina sijoitus?+
Anhelina Kalinina on sijalla 54 WTA-rankingissa, ja uran huippusijoitus on 25.
Kuinka tarkkoja tekoälyennusteet ovat pelaajalle Anhelina Kalinina?+
Mallimme on arvioinut 54 ottelua, joissa Anhelina Kalinina on pelannut, ja osunut oikeaan 42 kertaa — osumatarkkuus 77.8 %. Jokainen päättynyt vihje jää sivulle, joten luvun voi tarkistaa.
Ketä vastaan Anhelina Kalinina on pelannut useimmin?+
Kattamistamme otteluista Anhelina Kalinina on kohdannut useimmin pelaajan Ekaterine Gorgodze: 3 kohtaamista, saldo 3-0.