Adrian Arcon Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
L
5
Analysoidut ottelut
80%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 366 |
O21.5 |
7.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
2:0 |
5.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
1 |
5.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Adrian Arcon – Tennisennusteet ja Tilastot
Adrian Arcon AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Adrian Arcon on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 80%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (14) | Viimeiset 52 viikkoa (14) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 56.8% | 56.8% | 56.8% |
| 1. syöttö voitettu | 65.5% | 65.5% | 65.5% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% | 43.8% | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 6.4 | 5.6 | 5.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 | 2.3 | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 50% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19% | 19% | 19% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.8% | 32.8% | 32.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 239.9% | 285.1% | 285.1% |
| Pisteet yhteensä | 79.2% | 79.2% | 79.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (7) | Savi (2) | Nurmi (3) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 55.6% | 57.4% | - |
| 1. syöttö voitettu | 53.3% | 72.2% | - |
| 2. syöttö voitettu | 25% | 55% | - |
| Ässät / ottelu | 4 | 6.5 | 9.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 2.5 | 1.3 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 50% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 28.6% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 32% | 39.6% | 22.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (14)
Viimeiset 20 (14)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.8% |
| 1. syöttö voitettu | 65.5% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 5.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 285.1% |
| Pisteet yhteensä | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.8% |
| 1. syöttö voitettu | 65.5% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 5.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 285.1% |
| Pisteet yhteensä | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.8% |
| 1. syöttö voitettu | 65.5% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 6.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 239.9% |
| Pisteet yhteensä | 79.2% |
Tilastot by Surface
Kova (7)
Savi (2)
Nurmi (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.6% |
| 1. syöttö voitettu | 53.3% |
| 2. syöttö voitettu | 25% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.4% |
| 1. syöttö voitettu | 72.2% |
| 2. syöttö voitettu | 55% |
| Ässät / ottelu | 6.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 9.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.3 |
| Palautuspisteet voitettu | 22.5% |