Ajeet Rai Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#928
Ikä26
Pituus6'2"
Paino159 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
W
W
L
5
Analysoidut ottelut
40%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
5.4/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O19.5 |
7.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
7.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Ajeet Rai – Tennisennusteet ja Tilastot
Ajeet Rai on 26-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 928. AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Ajeet Rai on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 40%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (29) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 60.3% | 56.6% | 59% |
| 1. syöttö voitettu | 71.2% | 72.8% | 69.8% |
| 2. syöttö voitettu | 37% | 38.4% | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 6 | 7.3 | 7.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 | 3.7 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 45.5% | 55.3% | 56.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.3% | 22% | 17.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% | 39.5% | 40.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 168.5% | 147.2% | 129.9% |
| Pisteet yhteensä | 73.5% | 65.3% | 62.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (28) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.6% |
| 1. syöttö voitettu | 70.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.7% |
| Ässät / ottelu | 7.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (29)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59% |
| 1. syöttö voitettu | 69.8% |
| 2. syöttö voitettu | 44.5% |
| Ässät / ottelu | 7.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 129.9% |
| Pisteet yhteensä | 62.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.6% |
| 1. syöttö voitettu | 72.8% |
| 2. syöttö voitettu | 38.4% |
| Ässät / ottelu | 7.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 55.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 147.2% |
| Pisteet yhteensä | 65.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.3% |
| 1. syöttö voitettu | 71.2% |
| 2. syöttö voitettu | 37% |
| Ässät / ottelu | 6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 45.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 168.5% |
| Pisteet yhteensä | 73.5% |
Tilastot by Surface
Kova (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.6% |
| 1. syöttö voitettu | 70.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.7% |
| Ässät / ottelu | 7.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.1% |