Alexis Galarneau Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
63 76 |
U24.5 |
2.8/10 | |
05:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 367 |
O21.5 |
7.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 364 |
O22.5 |
5.5/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 366 |
O20.5 |
5/10 | |
10:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:05 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U25.5 |
8.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 634 |
O19.5 |
4.3/10 | |
19:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O19.5 |
3.7/10 | |
18:40 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 623 |
O18.5 |
7.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U28.5 |
9.5/10 | |
01:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.6/10 | |
19:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O19.5 |
9.2/10 | |
19:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U24.5 |
7.2/10 | |
21:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.5/10 |
Tietoa pelaajasta Alexis Galarneau – Tennisennusteet ja Tilastot
Alexis Galarneau on 26-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 201. AI-algoritmimme on analysoinut 31 ottelua, joissa Alexis Galarneau on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 61.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (67) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% | 62.3% | 61.7% |
| 1. syöttö voitettu | 63.8% | 67.4% | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 53% | 49.1% | 49.8% |
| Ässät / ottelu | 2.3 | 2.9 | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 | 5.4 | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 65.2% | 61.9% | 59.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21% | 18.9% | 22.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.7% | 38.3% | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 59.9% | 60.5% | 59.8% |
| Pisteet yhteensä | 49.6% | 49.4% | 49.6% |
| Tilasto | Kova (59) | Savi (6) | Nurmi (2) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 61% | 64.2% | 73.5% |
| 1. syöttö voitettu | 66.6% | 63.8% | 60.2% |
| 2. syöttö voitettu | 49.3% | 55% | 46.2% |
| Ässät / ottelu | 3.2 | 3.3 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 | 4 | 1.5 |
| Murtopallot torjuttu | 58.6% | 69.2% | 55% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.5% | 21.9% | 22.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% | 38.7% | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.7% |
| 1. syöttö voitettu | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 49.8% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 59.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 59.8% |
| Pisteet yhteensä | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.3% |
| 1. syöttö voitettu | 67.4% |
| 2. syöttö voitettu | 49.1% |
| Ässät / ottelu | 2.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.4 |
| Murtopallot torjuttu | 61.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 60.5% |
| Pisteet yhteensä | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% |
| 1. syöttö voitettu | 63.8% |
| 2. syöttö voitettu | 53% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 65.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 59.9% |
| Pisteet yhteensä | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61% |
| 1. syöttö voitettu | 66.6% |
| 2. syöttö voitettu | 49.3% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 58.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.2% |
| 1. syöttö voitettu | 63.8% |
| 2. syöttö voitettu | 55% |
| Ässät / ottelu | 3.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 69.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.5% |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% |
| 2. syöttö voitettu | 46.2% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.5 |
| Murtopallot torjuttu | 55% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.2% |