Aneta Laboutkova Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#567
Ikä25
Viimeaikainen vire
L
W
W
L
L
5
Analysoidut ottelut
80%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
664 376 |
O19.5 |
8.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.7/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4/10 | |
13:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
3.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
9.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Aneta Laboutkova – Tennisennusteet ja Tilastot
Aneta Laboutkova on 25-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Aneta Laboutkova on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 80%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (27) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 49.3% | 49.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 66.7% | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | - | 47.1% | 47.1% |
| Ässät / ottelu | 1.2 | 1.2 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 | 4.3 | 4.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 72.7% | 72.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 25% | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.2% | 48.7% | 48.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 725.4% | 879.1% |
| Pisteet yhteensä | 98.6% | 92.5% | 92.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (14) | Savi (13) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 49.3% | - |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% | - |
| 2. syöttö voitettu | 47.1% | - |
| Ässät / ottelu | 1.4 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 72.7% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 49.1% | 45.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (27)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 49.3% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.1% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 |
| Murtopallot torjuttu | 72.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 879.1% |
| Pisteet yhteensä | 92.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 49.3% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.1% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 72.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 725.4% |
| Pisteet yhteensä | 92.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Palautuspisteet voitettu | 48.2% |
| Pisteet yhteensä | 98.6% |
Tilastot by Surface
Kova (14)
Savi (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 49.3% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.1% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 72.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Palautuspisteet voitettu | 45.6% |