Athina Schlepphorst Ennusteet, Tilastot ja Vire
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
L
6
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
3.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:37 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U20.5 |
6.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
O18.5 |
3.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Athina Schlepphorst – Tennisennusteet ja Tilastot
Athina Schlepphorst AI-algoritmimme on analysoinut 6 ottelua, joissa Athina Schlepphorst on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (45) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.4% | 69.2% | 67.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.7% | 59.2% | 57.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46.7% | 41.5% | 42.1% |
| Ässät / ottelu | 0.4 | 0.6 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 2.7 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% | 51.1% | 46.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.4% | 43.5% | 43% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% | 46.7% | 46.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 92% | 78.8% | 62.3% |
| Pisteet yhteensä | 62.8% | 59.2% | 52.3% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (26) | Savi (19) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.6% | 69.1% |
| 1. syöttö voitettu | 56.1% | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 40.3% | 45.7% |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 43.3% | 52.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.7% | 50.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 45% | 48.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (45)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.4% |
| 1. syöttö voitettu | 57.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.1% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 46.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.3% |
| Pisteet yhteensä | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.2% |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 41.5% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 51.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 78.8% |
| Pisteet yhteensä | 59.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.7% |
| 2. syöttö voitettu | 46.7% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 47.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 92% |
| Pisteet yhteensä | 62.8% |
Tilastot by Surface
Kova (26)
Savi (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.6% |
| 1. syöttö voitettu | 56.1% |
| 2. syöttö voitettu | 40.3% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 43.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.1% |
| 1. syöttö voitettu | 58.9% |
| 2. syöttö voitettu | 45.7% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 52.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.9% |