Cesar Bouchelaghem Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:47 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
743 566 |
O20.5 |
8/10 | |
08:38 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
2.3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
O20.5 |
7/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O19.5 |
6.6/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
1 |
627 165 |
O20.5 |
5.4/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
5.1/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.7/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:36 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O21.5 |
6.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O19.5 |
8/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.1/10 |
Tietoa pelaajasta Cesar Bouchelaghem – Tennisennusteet ja Tilastot
Cesar Bouchelaghem on 21-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 20 ottelua, joissa Cesar Bouchelaghem on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 55%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (49) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% | 61.8% | 61.8% |
| 1. syöttö voitettu | 62.5% | 66.3% | 66.3% |
| 2. syöttö voitettu | 48.3% | 47.4% | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 2.4 | 3.2 | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 | 2.3 | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 47.8% | 54.1% | 54.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.9% | 14.8% | 14.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.3% | 36.2% | 36.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 161% | 140.5% | 204.8% |
| Pisteet yhteensä | 71.4% | 68.3% | 68.3% |
| Tilasto | Kova (37) | Savi (10) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.9% | 60.9% |
| 1. syöttö voitettu | 69.6% | 63.4% |
| 2. syöttö voitettu | 48.5% | 46.5% |
| Ässät / ottelu | 3.6 | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.3% | 15.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.6% | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.8% |
| 1. syöttö voitettu | 66.3% |
| 2. syöttö voitettu | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 54.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 204.8% |
| Pisteet yhteensä | 68.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.8% |
| 1. syöttö voitettu | 66.3% |
| 2. syöttö voitettu | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 54.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 140.5% |
| Pisteet yhteensä | 68.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.3% |
| 1. syöttö voitettu | 62.5% |
| 2. syöttö voitettu | 48.3% |
| Ässät / ottelu | 2.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 47.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 161% |
| Pisteet yhteensä | 71.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.9% |
| 1. syöttö voitettu | 69.6% |
| 2. syöttö voitettu | 48.5% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.9% |
| 1. syöttö voitettu | 63.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46.5% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.1% |