Clement Tabur Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
6.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:25 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.6/10 | |
16:10 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 363 |
O19.5 |
7.7/10 | |
19:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
6.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
8/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 466 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
6.8/10 | |
20:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 473 |
O20.5 |
6.7/10 | |
17:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
663 746 |
O20.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
8.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
665 737 |
O20.5 |
7.4/10 | |
14:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 266 |
1 |
7.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
645 467 |
O19.5 |
10/10 | |
11:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
O20.5 |
8.2/10 | |
13:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.5/10 | |
15:05 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 652 |
O19.5 |
8.3/10 | |
18:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 646 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
667 735 |
O9.5 |
10/10 |
Tietoa pelaajasta Clement Tabur – Tennisennusteet ja Tilastot
Clement Tabur on 25-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 168. AI-algoritmimme on analysoinut 28 ottelua, joissa Clement Tabur on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 64.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (63) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 57.5% | 59.9% | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 69.2% | 71.3% | 70.9% |
| 2. syöttö voitettu | 54% | 52.5% | 51.6% |
| Ässät / ottelu | 3.1 | 4.3 | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 | 2.7 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 64.7% | 63.6% | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.2% | 23.6% | 24.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% | 40.5% | 40% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.8% | 63.7% | 65.4% |
| Pisteet yhteensä | 52.8% | 52.1% | 51.7% |
| Tilasto | Kova (34) | Savi (29) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% | 59.4% |
| 1. syöttö voitettu | 73.9% | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 51.9% | 51.3% |
| Ässät / ottelu | 5 | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 64.1% | 64.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.9% | 25.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 38% | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62% |
| 1. syöttö voitettu | 70.9% |
| 2. syöttö voitettu | 51.6% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 24.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.4% |
| Pisteet yhteensä | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.9% |
| 1. syöttö voitettu | 71.3% |
| 2. syöttö voitettu | 52.5% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 63.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 63.7% |
| Pisteet yhteensä | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.5% |
| 1. syöttö voitettu | 69.2% |
| 2. syöttö voitettu | 54% |
| Ässät / ottelu | 3.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 64.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.8% |
| Pisteet yhteensä | 52.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 73.9% |
| 2. syöttö voitettu | 51.9% |
| Ässät / ottelu | 5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 64.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.4% |
| 1. syöttö voitettu | 66.7% |
| 2. syöttö voitettu | 51.3% |
| Ässät / ottelu | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 64.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.6% |