DH
Donghyun Hwang
75%Tarkkuus
4
Analysoidut ottelut
Viimeaikainen vire
LWWL
Viimeisimmät ja tulevat
Napauta ottelua nähdäksesi täyden analyysin
Y. Mochizuki vs D. Hwang, ITF Men - M15 Tianjin, 04:00, Päättynyt. Ottelun voittajan kertoimet: 1.28 pelaajalle Y. Mochizuki, 3.45 pelaajalle D. Hwang. AI:n voittajavihje: D. Hwang, kerroin 3.45, luottamus 3.4 / 10. Tämä vihje ei osunut. Ennustettu tulos: 2-6, 4-6. Paras AI-vihje: U21.5, kerroin 1.61, luottamus 5.5 / 10. Tämä vihje osui.
Y. Mochizuki
D. Hwang
S. Han vs D. Hwang, ITF Men - M15 Tianjin, 03:00, Päättynyt. Ottelun voittajan kertoimet: 2.14 pelaajalle S. Han, 1.77 pelaajalle D. Hwang. AI:n voittajavihje: D. Hwang, kerroin 1.77, luottamus 5.0 / 10. Tämä vihje osui. Ennustettu tulos: 3-6, 2-6. Paras AI-vihje: U22.5, kerroin 1.6, luottamus 6.4 / 10. Tämä vihje ei osunut.
S. Han
D. Hwang
D. Hwang vs D. Sumizawa, ITF Men - M15 Tianjin, 03:00, Päättynyt. Ottelun voittajan kertoimet: 1.7 pelaajalle D. Hwang, 2.12 pelaajalle D. Sumizawa. AI:n voittajavihje: D. Hwang, kerroin 1.7, luottamus 6.4 / 10. Tämä vihje osui. Ennustettu tulos: 6-4, 6-2. Paras AI-vihje: D. Hwang, kerroin 1.7, luottamus 6.4 / 10. Tämä vihje osui.
D. Hwang
D. Sumizawa
04:00
Päättynyt
0400
2
0
1.28
3.45
2
3.45
2646
U21.5
▾1.61
5.5/10
03:00
Päättynyt
0300
1
2
▾2.14
▴1.77
2
▴1.77
3626
U22.5
1.6
6.4/10
03:00
Päättynyt
0300
2
1
▴1.7
▾2.12
1
▴1.7
6462
1
▴1.7
6.4/10
Saldo alustoittain
Kova
2-2
Yhteensä
2-2
Tekoälymme näissä otteluissa
3/4 oikein
Tietokantamme otteluista
Tietoja pelaajasta Donghyun Hwang
Donghyun Hwang. Kaikista pelatuista pisteistä 99.7 % kallistuu tämän pelaajan puolelle. Lähes koko saldo tulee yhdeltä alustalta: kovakenttä (2-2).
Tulokset heiluvat: viimeisistä 4 ottelusta 2 voittoa ja 2 tappiota. Ennusteet kattavat ottelun voittajan ja lopputuloksen sekä syötön, palautuksen ja murtopallojen tilastot. Viimeksi aineistossamme: ITF Men M15 Tianjin.
Syöttö ja palautus
1. syöttö %
—
1. syöttö voitettu
—
2. syöttö voitettu
—
Ässät / ottelu
2.4
Tuplavirheet / ottelu
3.1
Murtopallot torjuttu
—
Murtopallot hyödynnetty
—
Palautuspisteet voitettu
42.2%
Syöttövuoron pitäminen %
—
Voitetut pisteet
99.7%