Eliot Spizzirri Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
10/10 | |
20:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Päättynyt |
| 1
3
|
|
|
2 |
532 766 |
2 |
10/10 | |
03:45 Päättynyt |
| 3
2
|
|
|
1 |
766 521 |
U47.5 |
7.6/10 | |
03:20 Päättynyt |
| 1
3
|
|
|
1 |
77536 55761 |
1 |
3.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
645 467 |
O19.5 |
7.1/10 | |
22:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
473 656 |
O19.5 |
9.1/10 | |
22:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 364 |
O18.5 |
6.2/10 | |
01:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O19.5 |
7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 467 |
O20.5 |
6.6/10 |
Tietoa pelaajasta Eliot Spizzirri – Tennisennusteet ja Tilastot
Eliot Spizzirri on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 67. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Eliot Spizzirri on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 40%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (63) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 69.1% | 67.9% | 69% |
| 1. syöttö voitettu | 76.1% | 75.5% | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 53% | 51.2% | 53.2% |
| Ässät / ottelu | 7.4 | 7.2 | 6.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.1 | 1.2 | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 60.7% | 58.7% | 60.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.7% | 26.2% | 23.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% | 37.7% | 38.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.9% | 67.7% | 66.3% |
| Pisteet yhteensä | 53.6% | 52% | 52.3% |
| Tilasto | Kova (50) | Savi (2) | Nurmi (11) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 69% | 67.6% | 69.6% |
| 1. syöttö voitettu | 72.5% | 64% | 71.2% |
| 2. syöttö voitettu | 53.7% | 50% | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 6.5 | 0.5 | 5.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 | 2 | 1.1 |
| Murtopallot torjuttu | 60.6% | 27.3% | 68.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% | 15.4% | 17.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% | 37% | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69% |
| 1. syöttö voitettu | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 53.2% |
| Ässät / ottelu | 6.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 60.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.3% |
| Pisteet yhteensä | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.9% |
| 1. syöttö voitettu | 75.5% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 7.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | 58.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 67.7% |
| Pisteet yhteensä | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.1% |
| 1. syöttö voitettu | 76.1% |
| 2. syöttö voitettu | 53% |
| Ässät / ottelu | 7.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.1 |
| Murtopallot torjuttu | 60.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.9% |
| Pisteet yhteensä | 53.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69% |
| 1. syöttö voitettu | 72.5% |
| 2. syöttö voitettu | 53.7% |
| Ässät / ottelu | 6.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 60.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.6% |
| 1. syöttö voitettu | 64% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 27.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 37% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.6% |
| 1. syöttö voitettu | 71.2% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 5.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.1 |
| Murtopallot torjuttu | 68.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.8% |