Elmar Ejupovic Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#634
Ikä32
Pituus6'4"
Paino198 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
W
W
W
0
Analysoidut ottelut
0%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
01:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
||
00:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Elmar Ejupovic – Tennisennusteet ja Tilastot
Elmar Ejupovic on 32-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 634. AI-algoritmimme on analysoinut 0 ottelua, joissa Elmar Ejupovic on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 0%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (18) | Viimeiset 52 viikkoa (18) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.4% | 65.7% | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72% | 72.2% | 72.2% |
| 2. syöttö voitettu | 54.5% | 51.5% | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 3.8 | 3.6 | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 1.8 | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% | 54% | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.1% | 18.3% | 18.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% | 33.1% | 33.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 105.5% | 108.1% | 108.1% |
| Pisteet yhteensä | 52.6% | 48.1% | 48.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (10) | Savi (8) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% | - |
| 1. syöttö voitettu | 72.2% | - |
| 2. syöttö voitettu | 51.5% | - |
| Ässät / ottelu | 4.3 | 2.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 54% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.3% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 33.1% | - |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (18)
Viimeiset 20 (18)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.2% |
| 2. syöttö voitettu | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 108.1% |
| Pisteet yhteensä | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.2% |
| 2. syöttö voitettu | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 3.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 108.1% |
| Pisteet yhteensä | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.4% |
| 1. syöttö voitettu | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 54.5% |
| Ässät / ottelu | 3.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 105.5% |
| Pisteet yhteensä | 52.6% |
Tilastot by Surface
Kova (10)
Savi (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.2% |
| 2. syöttö voitettu | 51.5% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |