Enzo Aguiard Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:07 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 563 |
1 |
7.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
752 576 |
O22.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:20 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
752 576 |
2 |
3/10 | |
07:35 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
1.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
3.5/10 | |
09:09 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.3/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
1.5/10 | |
05:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
2.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
4.8/10 | |
01:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.1/10 | |
03:35 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 265 |
O18.5 |
8.7/10 | |
23:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
1.2/10 |
Tietoa pelaajasta Enzo Aguiard – Tennisennusteet ja Tilastot
Enzo Aguiard on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 546. AI-algoritmimme on analysoinut 15 ottelua, joissa Enzo Aguiard on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 60%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (64) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.5% | 65.1% | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 76% | 74.8% | 72.8% |
| 2. syöttö voitettu | 48.9% | 50.4% | 53.8% |
| Ässät / ottelu | 4 | 5.6 | 4.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 | 2.2 | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% | 57.9% | 63.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.4% | 15.7% | 37% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% | 42% | 44.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 163.6% | 210.7% | 114.1% |
| Pisteet yhteensä | 73.7% | 80.4% | 65.4% |
| Tilasto | Kova (62) | Nurmi (1) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.9% | - |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% | - |
| 2. syöttö voitettu | 54.6% | - |
| Ässät / ottelu | 4.8 | 8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 63.3% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.3% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 45.3% | 37.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 72.8% |
| 2. syöttö voitettu | 53.8% |
| Ässät / ottelu | 4.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 63.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 114.1% |
| Pisteet yhteensä | 65.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | 74.8% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 5.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 57.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 42% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 210.7% |
| Pisteet yhteensä | 80.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.5% |
| 1. syöttö voitettu | 76% |
| 2. syöttö voitettu | 48.9% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 163.6% |
| Pisteet yhteensä | 73.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.9% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% |
| 2. syöttö voitettu | 54.6% |
| Ässät / ottelu | 4.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 63.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Palautuspisteet voitettu | 37.5% |