Ethan Quinn Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:25 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U28.5 |
4.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
7.1/10 | |
14:50 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
3.2/10 | |
12:35 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O20.5 |
4.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 36 |
U29.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
U29.5 |
4.9/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
U30.5 |
8.2/10 | |
11:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
473 666 |
2 |
1.8/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 363 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.6/10 | |
11:35 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
5.5/10 | |
13:25 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
8.8/10 | |
17:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 733 |
O19.5 |
9.1/10 | |
16:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
U27.5 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.1/10 | |
20:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
6.1/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 45 |
O20.5 |
1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U31.5 |
9.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U28.5 |
9.5/10 |
Tietoa pelaajasta Ethan Quinn – Tennisennusteet ja Tilastot
Ethan Quinn on 21-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 48. AI-algoritmimme on analysoinut 26 ottelua, joissa Ethan Quinn on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 80.8%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (63) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% | 63.9% | 63.5% |
| 1. syöttö voitettu | 73.2% | 74% | 72.1% |
| 2. syöttö voitettu | 48.9% | 51.8% | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 6.3 | 7.8 | 8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 | 2.7 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 58.5% | 66.3% | 63.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 9.9% | 11.3% | 14.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.1% | 33.2% | 34.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 64.3% | 66% | 64.4% |
| Pisteet yhteensä | 48.6% | 50% | 49.6% |
| Tilasto | Kova (38) | Savi (17) | Nurmi (7) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.2% | 63.5% | 63.9% |
| 1. syöttö voitettu | 74.1% | 70.2% | 68.1% |
| 2. syöttö voitettu | 50.3% | 51.4% | 51.9% |
| Ässät / ottelu | 8.3 | 6.3 | 10.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 3.4 | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 64.7% | 61% | 59.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.1% | 13.8% | 15.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.2% | 33.8% | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.5% |
| 1. syöttö voitettu | 72.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 63.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 64.4% |
| Pisteet yhteensä | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.9% |
| 1. syöttö voitettu | 74% |
| 2. syöttö voitettu | 51.8% |
| Ässät / ottelu | 7.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 66.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66% |
| Pisteet yhteensä | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% |
| 1. syöttö voitettu | 73.2% |
| 2. syöttö voitettu | 48.9% |
| Ässät / ottelu | 6.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 58.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 9.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 64.3% |
| Pisteet yhteensä | 48.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.2% |
| 1. syöttö voitettu | 74.1% |
| 2. syöttö voitettu | 50.3% |
| Ässät / ottelu | 8.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 64.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.5% |
| 1. syöttö voitettu | 70.2% |
| 2. syöttö voitettu | 51.4% |
| Ässät / ottelu | 6.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 61% |
| Murtopallot hyödynnetty | 13.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.9% |
| 1. syöttö voitettu | 68.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51.9% |
| Ässät / ottelu | 10.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 59.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |