Eva Lys Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#80
Ikä23
Pituus5'5"
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
W
L
L
10
Analysoidut ottelut
80%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:05 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
6.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
5.9/10 | |
15:55 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 263 |
O18.5 |
8.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
6.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:25 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
612 466 |
2 |
7.9/10 | |
17:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
8.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 364 |
O17.5 |
7.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 562 |
O17.5 |
9.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:55 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
263 646 |
O18.5 |
8.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8/10 | |
23:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U27.5 |
8.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Eva Lys – Tennisennusteet ja Tilastot
Eva Lys on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 80. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Eva Lys on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 80%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (42) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 71.6% | 74.1% | 71.6% |
| 1. syöttö voitettu | 55% | 56.1% | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 34.9% | 40.7% | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0.8 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 | 4.3 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 49.2% | 50.5% | 50.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.5% | 39.5% | 42.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.4% | 44.4% | 45.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 49.3% | 52.1% | 54.4% |
| Pisteet yhteensä | 46% | 48.4% | 50.3% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (26) | Savi (12) | Nurmi (4) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70.9% | 72.8% | 71.7% |
| 1. syöttö voitettu | 59.5% | 56.6% | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 44.7% | 40.3% | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 0.4 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 | 4.7 | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 51.7% | 51.7% | 41.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 46.1% | 37.8% | 38.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% | 44.2% | 44.8% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (42)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.6% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 50.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 54.4% |
| Pisteet yhteensä | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.1% |
| 1. syöttö voitettu | 56.1% |
| 2. syöttö voitettu | 40.7% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 50.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 52.1% |
| Pisteet yhteensä | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.6% |
| 1. syöttö voitettu | 55% |
| 2. syöttö voitettu | 34.9% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.8 |
| Murtopallot torjuttu | 49.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 49.3% |
| Pisteet yhteensä | 46% |
Tilastot by Surface
Kova (26)
Savi (12)
Nurmi (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.9% |
| 1. syöttö voitettu | 59.5% |
| 2. syöttö voitettu | 44.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 51.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 46.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.8% |
| 1. syöttö voitettu | 56.6% |
| 2. syöttö voitettu | 40.3% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 51.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.7% |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 41.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |