Ezekiel Clark Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#919
Ikä27
Pituus5'7"
Paino154 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
W
L
L
L
L
9
Analysoidut ottelut
44.4%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
3.2/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
17:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
624 166 |
O20.5 |
4.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
O21.5 |
2.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
3.1/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 623 |
O21.5 |
4.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Ezekiel Clark – Tennisennusteet ja Tilastot
Ezekiel Clark on 27-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 919. AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Ezekiel Clark on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 44.4%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (28) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 73.7% | 73.7% | 73.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% | 72.3% | 72.3% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% | 48.7% | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 1.2 | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 | 2.4 | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 80.8% | 80.8% | 80.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.3% | 55.3% | 55.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.8% | 50.8% | 50.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 72% | 114.2% | 162.3% |
| Pisteet yhteensä | 58.2% | 58.2% | 58.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (24) | Savi (4) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 73.7% | - |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% | - |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% | - |
| Ässät / ottelu | 1.5 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 80.8% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.3% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 50.8% | - |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (28)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 80.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 162.3% |
| Pisteet yhteensä | 58.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 80.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 114.2% |
| Pisteet yhteensä | 58.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 80.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 72% |
| Pisteet yhteensä | 58.2% |
Tilastot by Surface
Kova (24)
Savi (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% |
| 2. syöttö voitettu | 48.7% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 80.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |