Gael Monfils Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#200
Ikä39
Pituus6'4"
Paino187 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
W
L
W
L
L
9
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
4.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
7.6/10 | |
15:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:50 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
10/10 | |
01:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U28.5 |
9.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
5.7/10 | |
04:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Päättynyt |
| 3
1
|
|
|
1 |
75636 57361 |
1 |
5.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Gael Monfils – Tennisennusteet ja Tilastot
Gael Monfils on 39-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 200. AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Gael Monfils on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (19) | Viimeiset 52 viikkoa (19) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% | 61.2% | 61.2% |
| 1. syöttö voitettu | 72.4% | 71.6% | 71.6% |
| 2. syöttö voitettu | 45.4% | 45.1% | 45.1% |
| Ässät / ottelu | 8.8 | 9.6 | 9.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 | 6.1 | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% | 64.4% | 64.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.1% | 19.4% | 19.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.8% | 37% | 37% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.5% | 61.3% | 61.3% |
| Pisteet yhteensä | 49.3% | 49.2% | 49.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (9) | Savi (6) | Nurmi (4) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.4% | 59.9% | 60.9% |
| 1. syöttö voitettu | 72% | 71.1% | 71.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45.9% | 41.5% | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 8.9 | 8.8 | 12.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.4 | 4.2 | 8.3 |
| Murtopallot torjuttu | 63.9% | 68.7% | 54.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.3% | 22.6% | 21.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.1% | 38% | 37.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (19)
Viimeiset 20 (19)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.2% |
| 1. syöttö voitettu | 71.6% |
| 2. syöttö voitettu | 45.1% |
| Ässät / ottelu | 9.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 64.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 37% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.3% |
| Pisteet yhteensä | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.2% |
| 1. syöttö voitettu | 71.6% |
| 2. syöttö voitettu | 45.1% |
| Ässät / ottelu | 9.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 64.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 37% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.3% |
| Pisteet yhteensä | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% |
| 1. syöttö voitettu | 72.4% |
| 2. syöttö voitettu | 45.4% |
| Ässät / ottelu | 8.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 66.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.5% |
| Pisteet yhteensä | 49.3% |
Tilastot by Surface
Kova (9)
Savi (6)
Nurmi (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.4% |
| 1. syöttö voitettu | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 8.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.4 |
| Murtopallot torjuttu | 63.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.9% |
| 1. syöttö voitettu | 71.1% |
| 2. syöttö voitettu | 41.5% |
| Ässät / ottelu | 8.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.2 |
| Murtopallot torjuttu | 68.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.9% |
| 1. syöttö voitettu | 71.3% |
| 2. syöttö voitettu | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 12.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 8.3 |
| Murtopallot torjuttu | 54.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.3% |