Giovanni Fonio Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#532
Ikä27
Pituus6'0"
Paino172 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
W
L
L
9
Analysoidut ottelut
22.2%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
2.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
3.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
1.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
5.2/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
4.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Giovanni Fonio – Tennisennusteet ja Tilastot
Giovanni Fonio on 27-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 532. AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Giovanni Fonio on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 22.2%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (34) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.9% | 64.1% | 63.8% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% | 66% | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 51% | 48.4% | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 4.3 | 4 | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 | 2.5 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 65.6% | 62.9% | 64% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.3% | 14.5% | 15.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.2% | 37.4% | 38.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.3% | 81.1% | 68.6% |
| Pisteet yhteensä | 57.7% | 54.1% | 51.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (4) | Savi (30) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 69.7% | 62.8% |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% | 67.2% |
| 2. syöttö voitettu | 42% | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 3.5 | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% | 64.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% | 14.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.6% | 38.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (34)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.8% |
| 1. syöttö voitettu | 66.1% |
| 2. syöttö voitettu | 45.9% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 64% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.6% |
| Pisteet yhteensä | 51.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.1% |
| 1. syöttö voitettu | 66% |
| 2. syöttö voitettu | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 62.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 81.1% |
| Pisteet yhteensä | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.9% |
| 1. syöttö voitettu | 62.4% |
| 2. syöttö voitettu | 51% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 65.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.3% |
| Pisteet yhteensä | 57.7% |
Tilastot by Surface
Kova (4)
Savi (30)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.7% |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% |
| 2. syöttö voitettu | 42% |
| Ässät / ottelu | 3.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 |
| Murtopallot torjuttu | 61.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 35.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.8% |
| 1. syöttö voitettu | 67.2% |
| 2. syöttö voitettu | 46.4% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 64.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.7% |