Hiromi Abe Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#285
Ikä25
Viimeaikainen vire
W
L
L
W
L
14
Analysoidut ottelut
64.3%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.6/10 | |
04:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.5/10 | |
01:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.3/10 | |
00:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 366 |
O20.5 |
2.7/10 | |
00:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.6/10 | |
05:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
5.4/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.7/10 | |
04:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.2/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.1/10 | |
06:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
734 566 |
2 |
5.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:15 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Hiromi Abe – Tennisennusteet ja Tilastot
Hiromi Abe on 25-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 14 ottelua, joissa Hiromi Abe on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 64.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (33) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 96% | 88.8% | 88.8% |
| 1. syöttö voitettu | 35.4% | 47.6% | 47.6% |
| 2. syöttö voitettu | 0% | 46.2% | 46.2% |
| Ässät / ottelu | 1 | 0.6 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% | 33.3% | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% | 38.9% | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.9% | 45.7% | 45.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 396% | 298.3% | 486.2% |
| Pisteet yhteensä | 85.6% | 77.3% | 77.3% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (31) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 88.8% |
| 1. syöttö voitettu | 47.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.2% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (33)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 88.8% |
| 1. syöttö voitettu | 47.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.2% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 486.2% |
| Pisteet yhteensä | 77.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 88.8% |
| 1. syöttö voitettu | 47.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.2% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 298.3% |
| Pisteet yhteensä | 77.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 96% |
| 1. syöttö voitettu | 35.4% |
| 2. syöttö voitettu | 0% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 396% |
| Pisteet yhteensä | 85.6% |
Tilastot by Surface
Kova (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 88.8% |
| 1. syöttö voitettu | 47.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.2% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.7% |