James Pikkaart Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
0%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
O18.5 |
8.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta James Pikkaart – Tennisennusteet ja Tilastot
James Pikkaart AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa James Pikkaart on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 0%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (31) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 60.5% | 57.4% | 57.5% |
| 1. syöttö voitettu | 63.6% | 62.6% | 63.4% |
| 2. syöttö voitettu | 42.4% | 46.1% | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 1.9 | 2.1 | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 | 3.8 | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 51.9% | 52.6% | 51% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.8% | 31.9% | 34.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% | 42.4% | 43.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 58.1% | 57% | 56.2% |
| Pisteet yhteensä | 46.8% | 48% | 48.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (25) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.7% |
| 1. syöttö voitettu | 61.9% |
| 2. syöttö voitettu | 42.8% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 49.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 43% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (31)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.5% |
| 1. syöttö voitettu | 63.4% |
| 2. syöttö voitettu | 44.4% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 51% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 56.2% |
| Pisteet yhteensä | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.4% |
| 1. syöttö voitettu | 62.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 52.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 57% |
| Pisteet yhteensä | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 63.6% |
| 2. syöttö voitettu | 42.4% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 51.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 58.1% |
| Pisteet yhteensä | 46.8% |
Tilastot by Surface
Savi (25)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.7% |
| 1. syöttö voitettu | 61.9% |
| 2. syöttö voitettu | 42.8% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 49.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 33.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 43% |