Jennifer Luikham Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ikä26
Viimeaikainen vire
L
L
W
L
L
9
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.9/10 | |
06:52 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
1.9/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
U20.5 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:39 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
O16.5 |
9.5/10 | |
06:34 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Jennifer Luikham – Tennisennusteet ja Tilastot
Jennifer Luikham on 26-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 9 ottelua, joissa Jennifer Luikham on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (31) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 57.4% | 52.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 75% | 73.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 48.3% | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 2.5 | 2.9 | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 | 3.2 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | - | 65% | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 43.9% | 43.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% | 48.8% | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 243.4% | 107.9% |
| Pisteet yhteensä | 102.3% | 85.7% | 67.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (23) | Savi (8) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 52.7% | - |
| 1. syöttö voitettu | 73.3% | - |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% | - |
| Ässät / ottelu | 3.7 | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.3% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% | 50.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (31)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 52.7% |
| 1. syöttö voitettu | 73.3% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 107.9% |
| Pisteet yhteensä | 67.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 57.4% |
| 1. syöttö voitettu | 75% |
| 2. syöttö voitettu | 48.3% |
| Ässät / ottelu | 2.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 65% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 243.4% |
| Pisteet yhteensä | 85.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% |
| Pisteet yhteensä | 102.3% |
Tilastot by Surface
Kova (23)
Savi (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 52.7% |
| 1. syöttö voitettu | 73.3% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 3.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 50.5% |