Jenny Lim Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#492
Ikä20
Viimeaikainen vire
W
L
L
W
L
11
Analysoidut ottelut
63.6%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:33 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
277 655 |
O20.5 |
5.9/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 627 |
2 |
7.8/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 263 |
O20.5 |
4.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
7.4/10 | |
19:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 365 |
O19.5 |
7.6/10 | |
18:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 466 |
O20.5 |
5.2/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
273 656 |
O19.5 |
8.4/10 | |
15:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Jenny Lim – Tennisennusteet ja Tilastot
Jenny Lim on 20-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 11 ottelua, joissa Jenny Lim on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 63.6%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (29) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | 73.8% |
| 1. syöttö voitettu | - | - | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | - | - | 31.3% |
| Ässät / ottelu | 1.1 | 1.4 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 | 3.4 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.1% | 47.1% | 44.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | 821.3% |
| Pisteet yhteensä | 95.6% | 95.6% | 78.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (15) | Savi (12) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 73.8% |
| 1. syöttö voitettu | - | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | - | 31.3% |
| Ässät / ottelu | 1.5 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | - | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 44.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (29)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 31.3% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 821.3% |
| Pisteet yhteensä | 78.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.1% |
| Pisteet yhteensä | 95.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.1% |
| Pisteet yhteensä | 95.6% |
Tilastot by Surface
Kova (15)
Savi (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 31.3% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.4% |