Julia Grabher Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
10:25 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 636 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
4.1/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 631 |
O19.5 |
6.2/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U25.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.6/10 | |
17:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
5.9/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O18.5 |
8.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U24.5 |
8.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O8.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
01:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
8/10 | |
08:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
8.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U27.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
|
Tietoa pelaajasta Julia Grabher – Tennisennusteet ja Tilastot
Julia Grabher on 29-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 121. AI-algoritmimme on analysoinut 19 ottelua, joissa Julia Grabher on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 84.2%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (65) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 67% | 68.4% | 68.9% |
| 1. syöttö voitettu | 60.1% | 59.4% | 59.5% |
| 2. syöttö voitettu | 41.8% | 39.6% | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 1.2 | 1.7 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 | 4.9 | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 40% | 46.3% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40% | 34.4% | 39% |
| Palautuspisteet voitettu | 44% | 42.2% | 44.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 103.8% | 70.8% | 72.5% |
| Pisteet yhteensä | 64.2% | 55.8% | 52.5% |
| Tilasto | Kova (9) | Savi (55) | Nurmi (1) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.1% | 69.5% | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 61.5% | 58.6% | 75% |
| 2. syöttö voitettu | 36.5% | 45.1% | 60% |
| Ässät / ottelu | 3.2 | 1.2 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 | 4.4 | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 50% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.7% | 43% | 15.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.7% | 46.1% | 32.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.9% |
| 1. syöttö voitettu | 59.5% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 39% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 72.5% |
| Pisteet yhteensä | 52.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.4% |
| 1. syöttö voitettu | 59.4% |
| 2. syöttö voitettu | 39.6% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 46.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 70.8% |
| Pisteet yhteensä | 55.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67% |
| 1. syöttö voitettu | 60.1% |
| 2. syöttö voitettu | 41.8% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 |
| Murtopallot torjuttu | 40% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40% |
| Palautuspisteet voitettu | 44% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 103.8% |
| Pisteet yhteensä | 64.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.1% |
| 1. syöttö voitettu | 61.5% |
| 2. syöttö voitettu | 36.5% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.5% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 45.1% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 43% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 75% |
| 2. syöttö voitettu | 60% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.5% |