Juncheng Shang Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#261
Ikä20
Pituus5'11"
Paino161 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
L
7
Analysoidut ottelut
57.1%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 644 |
O18.5 |
10/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:25 Päättynyt |
| 3
0
|
|
|
2 |
6455 2677 |
O32.5 |
6.4/10 | |
01:30 Päättynyt |
| 3
1
|
|
|
2 |
5572 7756 |
O31.5 |
9.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
8.5/10 | |
05:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
8.3/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
676 752 |
O19.5 |
7.3/10 |
Tietoa pelaajasta Juncheng Shang – Tennisennusteet ja Tilastot
Juncheng Shang on 20-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 261. AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Juncheng Shang on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 57.1%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (15) | Viimeiset 52 viikkoa (15) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.9% | 67.3% | 67.3% |
| 1. syöttö voitettu | 72.2% | 72.9% | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.9% | 50.4% | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 4.7 | 4.9 | 4.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 | 2 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 60% | 65.2% | 65.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.5% | 15.7% | 15.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.1% | 33.5% | 33.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.6% | 65.5% | 65.5% |
| Pisteet yhteensä | 48.4% | 50.1% | 50.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (15) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.3% |
| 1. syöttö voitettu | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 4.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 65.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (15)
Viimeiset 20 (15)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.3% |
| 1. syöttö voitettu | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 4.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 65.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.5% |
| Pisteet yhteensä | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.3% |
| 1. syöttö voitettu | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 4.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 65.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.5% |
| Pisteet yhteensä | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.9% |
| 1. syöttö voitettu | 72.2% |
| 2. syöttö voitettu | 50.9% |
| Ässät / ottelu | 4.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.6% |
| Pisteet yhteensä | 48.4% |
Tilastot by Surface
Kova (15)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.3% |
| 1. syöttö voitettu | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 4.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 65.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.5% |