Karolina Mrazikova Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1214
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
3.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Karolina Mrazikova – Tennisennusteet ja Tilastot
Karolina Mrazikova AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Karolina Mrazikova on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (20) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 71.1% | 68.4% | 68.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% | 60.1% | 60.1% |
| 2. syöttö voitettu | 40.2% | 41.4% | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 0 | 0.2 | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 | 5.2 | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% | 46.6% | 46.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.6% | 61.4% | 61.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 51.9% | 54.1% | 54.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.5% | 66.6% | 66.6% |
| Pisteet yhteensä | 57.3% | 54.8% | 54.8% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (6) | Savi (14) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 70% | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 56.7% | 61.6% |
| 2. syöttö voitettu | 37.2% | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 0 | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 24.2% | 55.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55% | 64% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.5% | 56% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (20)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.1% |
| 2. syöttö voitettu | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 46.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 61.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 54.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.6% |
| Pisteet yhteensä | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60.1% |
| 2. syöttö voitettu | 41.4% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 46.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 61.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 54.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.6% |
| Pisteet yhteensä | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.1% |
| 1. syöttö voitettu | 60.2% |
| 2. syöttö voitettu | 40.2% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 52.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 56.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 51.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.5% |
| Pisteet yhteensä | 57.3% |
Tilastot by Surface
Kova (6)
Savi (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70% |
| 1. syöttö voitettu | 56.7% |
| 2. syöttö voitettu | 37.2% |
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 24.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 55% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.7% |
| 1. syöttö voitettu | 61.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.1 |
| Murtopallot torjuttu | 55.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 64% |
| Palautuspisteet voitettu | 56% |