Koharu Niimi Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:58 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 643 |
1 |
5.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Koharu Niimi – Tennisennusteet ja Tilastot
Koharu Niimi AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Koharu Niimi on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (9) | Viimeiset 20 (9) | Viimeiset 52 viikkoa (9) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 74.2% | 74.2% | 74.2% |
| 1. syöttö voitettu | 53.1% | 53.1% | 53.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.9% | 42.9% | 42.9% |
| Ässät / ottelu | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 | 2.1 | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 49.1% | 49.1% | 49.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 53.8% | 53.8% | 53.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.9% | 48.9% | 48.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 95.7% | 95.7% | 95.7% |
| Pisteet yhteensä | 63% | 63% | 63% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (7) | Nurmi (1) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 74.2% | - |
| 1. syöttö voitettu | 53.1% | - |
| 2. syöttö voitettu | 42.9% | - |
| Ässät / ottelu | 0.3 | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 49.1% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 53.8% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 51.2% | 35.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (9)
Viimeiset 20 (9)
Viimeiset 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.2% |
| 1. syöttö voitettu | 53.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.9% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 49.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 53.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 95.7% |
| Pisteet yhteensä | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.2% |
| 1. syöttö voitettu | 53.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.9% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 49.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 53.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 95.7% |
| Pisteet yhteensä | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.2% |
| 1. syöttö voitettu | 53.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.9% |
| Ässät / ottelu | 0.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 49.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 53.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 95.7% |
| Pisteet yhteensä | 63% |
Tilastot by Surface
Kova (7)
Nurmi (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.2% |
| 1. syöttö voitettu | 53.1% |
| 2. syöttö voitettu | 42.9% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 49.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 53.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Palautuspisteet voitettu | 35.9% |