Leonardo Borrelli Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1284
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
L
7
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:34 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
5.9/10 | |
10:41 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Leonardo Borrelli – Tennisennusteet ja Tilastot
Leonardo Borrelli AI-algoritmimme on analysoinut 7 ottelua, joissa Leonardo Borrelli on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (23) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.4% | 61.3% | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 54.9% | 59% | 59% |
| 2. syöttö voitettu | 46.3% | 49.6% | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 3.4 | 2.6 | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 | 4.6 | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 55% | 47.1% | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.2% | 27% | 27% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.8% | 34.3% | 34.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 227.6% | 97.9% | 98.3% |
| Pisteet yhteensä | 77.6% | 59.5% | 59.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (14) | Savi (7) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 60.6% | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 59.3% | 56.1% |
| 2. syöttö voitettu | 49.8% | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 3 | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 48.4% | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.8% | 20% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.7% | 30.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (23)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 59% |
| 2. syöttö voitettu | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 98.3% |
| Pisteet yhteensä | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 59% |
| 2. syöttö voitettu | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 2.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 47.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 97.9% |
| Pisteet yhteensä | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.4% |
| 1. syöttö voitettu | 54.9% |
| 2. syöttö voitettu | 46.3% |
| Ässät / ottelu | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.8 |
| Murtopallot torjuttu | 55% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 227.6% |
| Pisteet yhteensä | 77.6% |
Tilastot by Surface
Kova (14)
Savi (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.6% |
| 1. syöttö voitettu | 59.3% |
| 2. syöttö voitettu | 49.8% |
| Ässät / ottelu | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 48.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 56.1% |
| 2. syöttö voitettu | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.3% |