1. Etusivu
  2. Turnaukset
  3. ITF Men M25 Santa Margherita di Pula
  4. Leonardo Malgaroli
Leonardo Malgaroli

Leonardo Malgaroli Ennusteet, Tilastot ja Vire

IT
Ranking#1114
Ikä23

Viimeaikainen vire

L W L L
3 Analysoidut ottelut
100% Ennustetarkkuus

Tennisennusteet

Powered by TennisPredictions
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

12:38

Päättynyt
IT
L. Malgaroli
IT
L. Comino
0
2
-161
119

2

119
24
66

U22.5

-159
5.4/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

10:00

Päättynyt
IT
L. Malgaroli
BA
M. Basic
0
2
450
-500

2

-500
33
66

2

-500
10/10

09:30

Päättynyt
IT
L. Malgaroli
IT
L. Beraldo
2
0
-278
195

1

-278
66
42

1

-278
1.9/10
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

16:30

Päättynyt
IT
L. Malgaroli
IT
A. Guerrieri
1
2
383
-769

2

-769
42
66

-
padlock

Tietoa pelaajasta Leonardo Malgaroli – Tennisennusteet ja Tilastot

Leonardo Malgaroli on 23-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Leonardo Malgaroli on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.

Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.

Syöttötilastot & Palautustilastot
Tilasto Viimeiset 10 (10) Viimeiset 20 (18) Viimeiset 52 viikkoa (18)
1. syöttö % 63% 63% 63%
1. syöttö voitettu 47.1% 47.1% 47.1%
2. syöttö voitettu 53.3% 53.3% 53.3%
Ässät / ottelu 1.3 1.3 1.3
Tuplavirheet / ottelu 1.9 2.7 2.7
Murtopallot torjuttu 36.4% 36.4% 36.4%
Murtopallot hyödynnetty 30.8% 30.8% 30.8%
Palautuspisteet voitettu 40.2% 40.2% 40.2%
Syöttövuoron pitäminen % 132.1% 474.1% 474.1%
Pisteet yhteensä 62.2% 62.2% 62.2%
Tilastot by Surface
Tilasto Kova (1) Savi (14)
1. syöttö % 63% -
1. syöttö voitettu 47.1% -
2. syöttö voitettu 53.3% -
Ässät / ottelu 3 1
Tuplavirheet / ottelu 0 3.2
Murtopallot torjuttu 36.4% -
Murtopallot hyödynnetty 30.8% -
Palautuspisteet voitettu 41.5% 39.5%
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (18) Viimeiset 20 (18) Viimeiset 10 (10)
StatValue
1. syöttö %63%
1. syöttö voitettu47.1%
2. syöttö voitettu53.3%
Ässät / ottelu1.3
Tuplavirheet / ottelu2.7
Murtopallot torjuttu36.4%
Murtopallot hyödynnetty30.8%
Palautuspisteet voitettu40.2%
Syöttövuoron pitäminen %474.1%
Pisteet yhteensä62.2%
StatValue
1. syöttö %63%
1. syöttö voitettu47.1%
2. syöttö voitettu53.3%
Ässät / ottelu1.3
Tuplavirheet / ottelu2.7
Murtopallot torjuttu36.4%
Murtopallot hyödynnetty30.8%
Palautuspisteet voitettu40.2%
Syöttövuoron pitäminen %474.1%
Pisteet yhteensä62.2%
StatValue
1. syöttö %63%
1. syöttö voitettu47.1%
2. syöttö voitettu53.3%
Ässät / ottelu1.3
Tuplavirheet / ottelu1.9
Murtopallot torjuttu36.4%
Murtopallot hyödynnetty30.8%
Palautuspisteet voitettu40.2%
Syöttövuoron pitäminen %132.1%
Pisteet yhteensä62.2%
Tilastot by Surface
Kova (1) Savi (14)
StatValue
1. syöttö %63%
1. syöttö voitettu47.1%
2. syöttö voitettu53.3%
Ässät / ottelu3
Tuplavirheet / ottelu0
Murtopallot torjuttu36.4%
Murtopallot hyödynnetty30.8%
Palautuspisteet voitettu41.5%
StatValue
Ässät / ottelu1
Tuplavirheet / ottelu3.2
Palautuspisteet voitettu39.5%