Leylah Fernandez Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:40 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O17.5 |
9.1/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O17.5 |
8/10 | |
11:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
7.7/10 | |
17:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U25.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:10 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
19:25 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.4/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U28.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O17.5 |
5.8/10 | |
20:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 732 |
O17.5 |
6.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
8.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U28.5 |
10/10 | |
11:05 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U28.5 |
7.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:25 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
O18.5 |
6.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O8.5 |
9.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 166 |
2 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
Tietoa pelaajasta Leylah Fernandez – Tennisennusteet ja Tilastot
Leylah Fernandez on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 23. AI-algoritmimme on analysoinut 18 ottelua, joissa Leylah Fernandez on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 61.1%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (57) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 73.7% | 69.7% | 67% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% | 63.3% | 65.2% |
| 2. syöttö voitettu | 45.3% | 44.9% | 47% |
| Ässät / ottelu | 2 | 2.5 | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 | 4.6 | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 62.6% | 64.2% | 59.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.4% | 28.4% | 30.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.6% | 39.7% | 41.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 57.1% | 57.7% | 59.2% |
| Pisteet yhteensä | 50% | 48.9% | 50.2% |
| Tilasto | Kova (36) | Savi (13) | Nurmi (8) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.5% | 71.8% | 65.2% |
| 1. syöttö voitettu | 66% | 62.5% | 66.8% |
| 2. syöttö voitettu | 48% | 43.6% | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 2.7 | 1.8 | 2.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 | 4.5 | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 57.3% | 62.6% | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.2% | 34.3% | 30.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% | 42.2% | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67% |
| 1. syöttö voitettu | 65.2% |
| 2. syöttö voitettu | 47% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 59.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 59.2% |
| Pisteet yhteensä | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 69.7% |
| 1. syöttö voitettu | 63.3% |
| 2. syöttö voitettu | 44.9% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 64.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 57.7% |
| Pisteet yhteensä | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.7% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 45.3% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 62.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 35.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 57.1% |
| Pisteet yhteensä | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.5% |
| 1. syöttö voitettu | 66% |
| 2. syöttö voitettu | 48% |
| Ässät / ottelu | 2.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 57.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.8% |
| 1. syöttö voitettu | 62.5% |
| 2. syöttö voitettu | 43.6% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 62.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.2% |
| 1. syöttö voitettu | 66.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 2.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.9% |