Luca Castagnola Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
7.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.5/10 | |
16:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 622 |
1 |
8.3/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
O21.5 |
7/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
746 562 |
O20.5 |
7.1/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
7.4/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 265 |
O20.5 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.4/10 | |
13:39 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
4.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:19 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
5.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
3.2/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O8.5 |
9.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 166 |
2 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
654 276 |
2 |
2.8/10 |
Tietoa pelaajasta Luca Castagnola – Tennisennusteet ja Tilastot
Luca Castagnola on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 787. AI-algoritmimme on analysoinut 19 ottelua, joissa Luca Castagnola on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 73.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (53) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 55.6% | 59.4% | 61% |
| 1. syöttö voitettu | 64% | 65.1% | 60.5% |
| 2. syöttö voitettu | 40% | 33.7% | 44.6% |
| Ässät / ottelu | 1.6 | 1.5 | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 | 4.7 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% | 42.3% | 59% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% | 15.6% | 20.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 42% | 41.4% | 39.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 860% | 230.7% | 92.3% |
| Pisteet yhteensä | 92.3% | 77.2% | 55.2% |
| Tilasto | Kova (29) | Savi (24) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.6% | 66.3% |
| 1. syöttö voitettu | 64.3% | 53% |
| 2. syöttö voitettu | 45.1% | 43.4% |
| Ässät / ottelu | 2.3 | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 52.1% | 68.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.7% | 9.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.4% | 37.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61% |
| 1. syöttö voitettu | 60.5% |
| 2. syöttö voitettu | 44.6% |
| Ässät / ottelu | 1.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 59% |
| Murtopallot hyödynnetty | 20.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 92.3% |
| Pisteet yhteensä | 55.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.4% |
| 1. syöttö voitettu | 65.1% |
| 2. syöttö voitettu | 33.7% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.7 |
| Murtopallot torjuttu | 42.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 230.7% |
| Pisteet yhteensä | 77.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 55.6% |
| 1. syöttö voitettu | 64% |
| 2. syöttö voitettu | 40% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 42% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 860% |
| Pisteet yhteensä | 92.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.6% |
| 1. syöttö voitettu | 64.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45.1% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 52.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.3% |
| 1. syöttö voitettu | 53% |
| 2. syöttö voitettu | 43.4% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 68.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 9.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.9% |