Marek Gengel Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Keskeytys |
| 1
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
7.5/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U23.5 |
5.2/10 | |
11:04 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 267 |
O21.5 |
6/10 | |
13:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.2/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.7/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
1/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7.6/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 562 |
O19.5 |
7.8/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
11:08 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.6/10 | |
11:08 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.8/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.8/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 746 |
O19.5 |
7.9/10 | |
10:07 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.5/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.1/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U28.5 |
9.4/10 |
Tietoa pelaajasta Marek Gengel – Tennisennusteet ja Tilastot
Marek Gengel on 30-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 371. AI-algoritmimme on analysoinut 36 ottelua, joissa Marek Gengel on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 83.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (59) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 66.1% | 62.1% |
| 1. syöttö voitettu | - | 86.5% | 71.1% |
| 2. syöttö voitettu | - | 36.8% | 44.7% |
| Ässät / ottelu | 5 | 5.4 | 5.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 2.5 | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | - | 50% | 57% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 40% | 28.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.1% | 41.5% | 40.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 1766.1% | 96.4% |
| Pisteet yhteensä | 99.2% | 99.5% | 61.9% |
| Tilasto | Kova (54) | Savi (1) | Nurmi (1) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.3% | 56.6% | 56.2% |
| 1. syöttö voitettu | 71.3% | 60% | 56% |
| 2. syöttö voitettu | 45% | 39.1% | 35.9% |
| Ässät / ottelu | 5.6 | 3 | 6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 | 1 | 7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.5% | 42.9% | 100% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.1% | 0% | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% | 19.5% | 24.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.1% |
| 1. syöttö voitettu | 71.1% |
| 2. syöttö voitettu | 44.7% |
| Ässät / ottelu | 5.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 96.4% |
| Pisteet yhteensä | 61.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.1% |
| 1. syöttö voitettu | 86.5% |
| 2. syöttö voitettu | 36.8% |
| Ässät / ottelu | 5.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 1766.1% |
| Pisteet yhteensä | 99.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 40.1% |
| Pisteet yhteensä | 99.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.3% |
| 1. syöttö voitettu | 71.3% |
| 2. syöttö voitettu | 45% |
| Ässät / ottelu | 5.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.6% |
| 1. syöttö voitettu | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 39.1% |
| Ässät / ottelu | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1 |
| Murtopallot torjuttu | 42.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 19.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.2% |
| 1. syöttö voitettu | 56% |
| 2. syöttö voitettu | 35.9% |
| Ässät / ottelu | 6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7 |
| Murtopallot torjuttu | 100% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 24.5% |