Marianne Argyrokastriti Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#818
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
2
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
1 |
5.8/10 | |
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Marianne Argyrokastriti – Tennisennusteet ja Tilastot
Marianne Argyrokastriti AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Marianne Argyrokastriti on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (30) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | - | - | 61.7% |
| 2. syöttö voitettu | - | - | 32.6% |
| Ässät / ottelu | 0.1 | 0.4 | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 | 3.6 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | 44.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | 61.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% | 39.2% | 53% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | 118.6% |
| Pisteet yhteensä | 76.5% | 76.5% | 45.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (13) | Savi (13) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | - | 61.7% |
| 2. syöttö voitettu | - | 32.6% |
| Ässät / ottelu | 0.5 | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 | 4.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | 44.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 61.5% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 53% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (30)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | 61.7% |
| 2. syöttö voitettu | 32.6% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 44.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 61.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 53% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 118.6% |
| Pisteet yhteensä | 45.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% |
| Pisteet yhteensä | 76.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 39.2% |
| Pisteet yhteensä | 76.5% |
Tilastot by Surface
Kova (13)
Savi (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | 61.7% |
| 2. syöttö voitettu | 32.6% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 |
| Murtopallot torjuttu | 44.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 61.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 53% |