Marie Mettraux Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#762
Ikä25
Viimeaikainen vire
W
L
W
W
W
16
Analysoidut ottelut
75%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
4/10 | |
02:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O19.5 |
5.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
4.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.3/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.2/10 | |
20:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.2/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.3/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
8.1/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.2/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
1.5/10 | |
15:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
O18.5 |
3.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
5.2/10 | |
14:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.6/10 | |
17:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
8.3/10 |
Tietoa pelaajasta Marie Mettraux – Tennisennusteet ja Tilastot
Marie Mettraux on 25-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 16 ottelua, joissa Marie Mettraux on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 75%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (36) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | 70.2% |
| 1. syöttö voitettu | - | - | 42.4% |
| 2. syöttö voitettu | - | - | 14.3% |
| Ässät / ottelu | 0.3 | 0.3 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 | 1.8 | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | 46.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.4% | 49.4% | 49.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | 974.5% |
| Pisteet yhteensä | 102.3% | 102.3% | 94.9% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (1) | Savi (32) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 70.2% |
| 1. syöttö voitettu | - | 42.4% |
| 2. syöttö voitettu | - | 14.3% |
| Ässät / ottelu | 0 | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6 | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | - | 46.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 50.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (36)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.2% |
| 1. syöttö voitettu | 42.4% |
| 2. syöttö voitettu | 14.3% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 46.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 974.5% |
| Pisteet yhteensä | 94.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 49.4% |
| Pisteet yhteensä | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 49.4% |
| Pisteet yhteensä | 102.3% |
Tilastot by Surface
Kova (1)
Savi (32)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.2% |
| 1. syöttö voitettu | 42.4% |
| 2. syöttö voitettu | 14.3% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 46.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 28.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.4% |