Marko Nikolić Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
W
L
3
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.5/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Marko Nikolić – Tennisennusteet ja Tilastot
Marko Nikolić AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Marko Nikolić on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (23) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 50.9% | 49.6% | 48.9% |
| 1. syöttö voitettu | 71.8% | 71.6% | 70.7% |
| 2. syöttö voitettu | 45.6% | 48% | 47.3% |
| Ässät / ottelu | 2 | 2.3 | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 | 2.4 | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 47.4% | 54.9% | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.4% | 32% | 31.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.8% | 42.8% | 42.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 82.6% | 69.1% | 70.5% |
| Pisteet yhteensä | 60.7% | 55.2% | 54.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (23) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 48.9% |
| 1. syöttö voitettu | 70.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.3% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (23)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 48.9% |
| 1. syöttö voitettu | 70.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.3% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 70.5% |
| Pisteet yhteensä | 54.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 49.6% |
| 1. syöttö voitettu | 71.6% |
| 2. syöttö voitettu | 48% |
| Ässät / ottelu | 2.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 54.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 69.1% |
| Pisteet yhteensä | 55.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 50.9% |
| 1. syöttö voitettu | 71.8% |
| 2. syöttö voitettu | 45.6% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 47.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 82.6% |
| Pisteet yhteensä | 60.7% |
Tilastot by Surface
Savi (23)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 48.9% |
| 1. syöttö voitettu | 70.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.3% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 55.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |