Maxime Chazal Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
4.2/10 | |
13:02 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O19.5 |
2.6/10 | |
20:15 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
1.5/10 | |
19:15 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.3/10 | |
19:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 465 |
O21.5 |
7.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
2.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
2.6/10 | |
14:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O20.5 |
4/10 | |
10:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O21.5 |
7.4/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
5.2/10 |
Tietoa pelaajasta Maxime Chazal – Tennisennusteet ja Tilastot
Maxime Chazal on 32-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 478. AI-algoritmimme on analysoinut 17 ottelua, joissa Maxime Chazal on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 47.1%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (38) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.9% | 64.7% | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | 76% | 72.7% | 70.4% |
| 2. syöttö voitettu | 43.9% | 49% | 48% |
| Ässät / ottelu | 4.1 | 2.7 | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 | 2.4 | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 45.8% | 56.3% | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.2% | 17.9% | 23.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.8% | 38.3% | 39.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 110.6% | 114.7% | 97.8% |
| Pisteet yhteensä | 65.2% | 65.2% | 61.1% |
| Tilasto | Kova (11) | Savi (27) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.6% | 64.8% |
| 1. syöttö voitettu | 75% | 67.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.4% | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 4.3 | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% | 51.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.1% | 27.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% | 39.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | 70.4% |
| 2. syöttö voitettu | 48% |
| Ässät / ottelu | 2.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 52.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 23.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 97.8% |
| Pisteet yhteensä | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.7% |
| 2. syöttö voitettu | 49% |
| Ässät / ottelu | 2.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 114.7% |
| Pisteet yhteensä | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.9% |
| 1. syöttö voitettu | 76% |
| 2. syöttö voitettu | 43.9% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 45.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 110.6% |
| Pisteet yhteensä | 65.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.6% |
| 1. syöttö voitettu | 75% |
| 2. syöttö voitettu | 47.4% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 56.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.8% |
| 1. syöttö voitettu | 67.8% |
| 2. syöttö voitettu | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 51.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |