Maximilian Neuchrist Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#762
Ikä34
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
W
L
L
W
10
Analysoidut ottelut
80%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:36 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
1.4/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
6.4/10 | |
12:35 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
7.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O21.5 |
5/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
733 666 |
2 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
2 |
644 466 |
2 |
5.5/10 | |
10:15 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.4/10 | |
13:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.4/10 |
Tietoa pelaajasta Maximilian Neuchrist – Tennisennusteet ja Tilastot
Maximilian Neuchrist on 34-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 762. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Maximilian Neuchrist on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 80%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (39) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 63.8% | 64.2% | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | 79.9% | 76.1% | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | 60% | 56.1% | 46% |
| Ässät / ottelu | 8.9 | 6.8 | 4.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 | 2 | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 76.9% | 70.7% | 68.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 3.9% | 5.5% | 6.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.3% | 34% | 33.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 115.8% | 106.8% | 135.9% |
| Pisteet yhteensä | 64.7% | 58.6% | 53.5% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (9) | Savi (30) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | - | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 46% |
| Ässät / ottelu | 5.9 | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | - | 68.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 6.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.9% | 31.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (39)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 4.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 68.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 6.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 135.9% |
| Pisteet yhteensä | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.2% |
| 1. syöttö voitettu | 76.1% |
| 2. syöttö voitettu | 56.1% |
| Ässät / ottelu | 6.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 70.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 5.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 34% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 106.8% |
| Pisteet yhteensä | 58.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.8% |
| 1. syöttö voitettu | 79.9% |
| 2. syöttö voitettu | 60% |
| Ässät / ottelu | 8.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.2 |
| Murtopallot torjuttu | 76.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 3.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 115.8% |
| Pisteet yhteensä | 64.7% |
Tilastot by Surface
Kova (9)
Savi (30)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 5.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.1% |
| 1. syöttö voitettu | 72.9% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 4.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.9 |
| Murtopallot torjuttu | 68.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 6.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.2% |