Merel Hoedt Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
632 366 |
2 |
3.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
663 736 |
O20.5 |
7.8/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.6/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
3.5/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.3/10 | |
13:06 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
12 66 |
U20.5 |
6.8/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O19.5 |
5.6/10 | |
12:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
5/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.5/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.6/10 | |
14:00 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.3/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
Tietoa pelaajasta Merel Hoedt – Tennisennusteet ja Tilastot
Merel Hoedt on 26-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 18 ottelua, joissa Merel Hoedt on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 44.4%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (47) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 58.3% | 65.6% |
| 1. syöttö voitettu | - | 57.1% | 67.4% |
| 2. syöttö voitettu | - | 40% | 48% |
| Ässät / ottelu | 1.8 | 1.4 | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.4 | 4.9 | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | - | 68.2% | 77.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 38.5% | 41% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.8% | 47% | 47.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 404.6% | 263.9% |
| Pisteet yhteensä | 98.8% | 88.8% | 79.8% |
| Tilasto | Kova (17) | Savi (26) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.6% | - |
| 1. syöttö voitettu | 67.4% | - |
| 2. syöttö voitettu | 48% | - |
| Ässät / ottelu | 1.2 | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 | 5.6 |
| Murtopallot torjuttu | 77.5% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 41% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 43.6% | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.6% |
| 1. syöttö voitettu | 67.4% |
| 2. syöttö voitettu | 48% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 77.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 263.9% |
| Pisteet yhteensä | 79.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.3% |
| 1. syöttö voitettu | 57.1% |
| 2. syöttö voitettu | 40% |
| Ässät / ottelu | 1.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 68.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 47% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 404.6% |
| Pisteet yhteensä | 88.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.4 |
| Palautuspisteet voitettu | 46.8% |
| Pisteet yhteensä | 98.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.6% |
| 1. syöttö voitettu | 67.4% |
| 2. syöttö voitettu | 48% |
| Ässät / ottelu | 1.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 77.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.6 |
| Palautuspisteet voitettu | 49% |