Milica Stošović Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Milica Stošović – Tennisennusteet ja Tilastot
Milica Stošović AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Milica Stošović on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (18) | Viimeiset 52 viikkoa (18) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 54.1% | 56.3% | 56.3% |
| 1. syöttö voitettu | 53.4% | 56.5% | 56.5% |
| 2. syöttö voitettu | 37.4% | 37.1% | 37.1% |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 0.9 | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 | 6.1 | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 41.9% | 43.4% | 43.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.8% | 29.8% | 29.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.9% | 41.7% | 41.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.3% | 72% | 72% |
| Pisteet yhteensä | 50.5% | 48.7% | 48.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (18) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.3% |
| 1. syöttö voitettu | 56.5% |
| 2. syöttö voitettu | 37.1% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 43.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (18)
Viimeiset 20 (18)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.3% |
| 1. syöttö voitettu | 56.5% |
| 2. syöttö voitettu | 37.1% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 43.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 72% |
| Pisteet yhteensä | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.3% |
| 1. syöttö voitettu | 56.5% |
| 2. syöttö voitettu | 37.1% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 43.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 72% |
| Pisteet yhteensä | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.1% |
| 1. syöttö voitettu | 53.4% |
| 2. syöttö voitettu | 37.4% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.9 |
| Murtopallot torjuttu | 41.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 68.3% |
| Pisteet yhteensä | 50.5% |
Tilastot by Surface
Savi (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 56.3% |
| 1. syöttö voitettu | 56.5% |
| 2. syöttö voitettu | 37.1% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.1 |
| Murtopallot torjuttu | 43.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 29.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.7% |