Monika Stankiewicz Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#831
Viimeaikainen vire
W
L
W
L
L
5
Analysoidut ottelut
60%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:11 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 166 |
2 |
4.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U20.5 |
5/10 | |
11:37 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4.3/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.7/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2/10 |
Tietoa pelaajasta Monika Stankiewicz – Tennisennusteet ja Tilastot
Monika Stankiewicz AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Monika Stankiewicz on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 60%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (31) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | 71.4% |
| 1. syöttö voitettu | - | - | 60% |
| 2. syöttö voitettu | - | - | 25% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 1.1 | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 | 3.9 | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | 28.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.4% | 46.4% | 45.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | 1003.6% |
| Pisteet yhteensä | 95.3% | 95.3% | 85.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (15) | Savi (16) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 71.4% | - |
| 1. syöttö voitettu | 60% | - |
| 2. syöttö voitettu | 25% | - |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 5.3 |
| Murtopallot torjuttu | 28.6% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 45.5% | 47.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (31)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 25% |
| Ässät / ottelu | 1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.5 |
| Murtopallot torjuttu | 28.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 1003.6% |
| Pisteet yhteensä | 85.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Palautuspisteet voitettu | 46.4% |
| Pisteet yhteensä | 95.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.4 |
| Palautuspisteet voitettu | 46.4% |
| Pisteet yhteensä | 95.3% |
Tilastot by Surface
Kova (15)
Savi (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.4% |
| 1. syöttö voitettu | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 25% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 28.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |