Nahia Berecoechea Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#480
Viimeaikainen vire
L
L
L
L
L
17
Analysoidut ottelut
64.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
9.7/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 624 |
O20.5 |
5.1/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
8.4/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.5/10 | |
08:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.2/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
2.6/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
5.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
11:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.5/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U19.5 |
3.4/10 |
Tietoa pelaajasta Nahia Berecoechea – Tennisennusteet ja Tilastot
Nahia Berecoechea AI-algoritmimme on analysoinut 17 ottelua, joissa Nahia Berecoechea on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 64.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (37) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.8% | 60.2% | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% | 52% | 52.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% | 40.9% | 43.2% |
| Ässät / ottelu | 0.5 | 0.6 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.9 | 5.3 | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% | 26.1% | 31% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% | 40.7% | 50% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.3% | 48.4% | 49.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 725.6% | 257.8% | 337.7% |
| Pisteet yhteensä | 93.6% | 80.6% | 78.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (22) | Savi (12) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.8% | 60% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% | 51.9% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 0.5 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 | 6 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% | 34.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% | 57.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.1% | 50.9% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (37)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.5% |
| 1. syöttö voitettu | 52.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.2% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.2 |
| Murtopallot torjuttu | 31% |
| Murtopallot hyödynnetty | 50% |
| Palautuspisteet voitettu | 49.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 337.7% |
| Pisteet yhteensä | 78.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.2% |
| 1. syöttö voitettu | 52% |
| 2. syöttö voitettu | 40.9% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5.3 |
| Murtopallot torjuttu | 26.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 40.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 257.8% |
| Pisteet yhteensä | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6.9 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 725.6% |
| Pisteet yhteensä | 93.6% |
Tilastot by Surface
Kova (22)
Savi (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.8% |
| 1. syöttö voitettu | 55.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.8% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 16.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60% |
| 1. syöttö voitettu | 51.9% |
| 2. syöttö voitettu | 43.1% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 6 |
| Murtopallot torjuttu | 34.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 57.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 50.9% |