Nicolas Jarry Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#155
Ikä30
Pituus6'7"
Paino198 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
W
W
L
W
10
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
4.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
2.9/10 | |
16:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
2.7/10 | |
14:05 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
743 666 |
O22.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
5.8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
646 367 |
O20.5 |
9.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
9.9/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
667 435 |
O20.5 |
9.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Nicolas Jarry – Tennisennusteet ja Tilastot
Nicolas Jarry on 30-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 155. AI-algoritmimme on analysoinut 10 ottelua, joissa Nicolas Jarry on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (31) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 72% | 68.8% | 68% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% | 74.3% | 73.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50% | 51.9% | 50.2% |
| Ässät / ottelu | 8.5 | 12.6 | 12 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 | 2.8 | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 48.5% | 64.3% | 68.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 13.2% | 12.5% | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.3% | 34.3% | 34.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66% | 67.3% | 66.4% |
| Pisteet yhteensä | 49.1% | 50.2% | 49.8% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (9) | Savi (9) | Nurmi (13) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.6% | 70.2% | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 71.9% | 71% | 77.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% | 53% | 50.9% |
| Ässät / ottelu | 9.3 | 8.1 | 16.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 | 2.3 | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 63% | 66% | 76.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 7.8% | 14.7% | 13.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.5% | 36.3% | 34.3% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (31)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68% |
| 1. syöttö voitettu | 73.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.2% |
| Ässät / ottelu | 12 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 68.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66.4% |
| Pisteet yhteensä | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.8% |
| 1. syöttö voitettu | 74.3% |
| 2. syöttö voitettu | 51.9% |
| Ässät / ottelu | 12.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 64.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 67.3% |
| Pisteet yhteensä | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 8.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.4 |
| Murtopallot torjuttu | 48.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 13.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 66% |
| Pisteet yhteensä | 49.1% |
Tilastot by Surface
Kova (9)
Savi (9)
Nurmi (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.6% |
| 1. syöttö voitettu | 71.9% |
| 2. syöttö voitettu | 46.1% |
| Ässät / ottelu | 9.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 63% |
| Murtopallot hyödynnetty | 7.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 70.2% |
| 1. syöttö voitettu | 71% |
| 2. syöttö voitettu | 53% |
| Ässät / ottelu | 8.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.3 |
| Murtopallot torjuttu | 66% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.3% |
| 1. syöttö voitettu | 77.4% |
| 2. syöttö voitettu | 50.9% |
| Ässät / ottelu | 16.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 76.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 13.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.3% |