Niels McDonald Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:10 Tulossa |
| - |
|
|
? |
? |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
5.6/10 | |
14:04 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
1.1/10 | |
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 666 |
2 |
8.2/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
3.6/10 | |
13:22 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
4.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
367 625 |
1 |
5.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 366 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 662 |
O20.5 |
8.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Tietoa pelaajasta Niels McDonald – Tennisennusteet ja Tilastot
Niels McDonald on 17-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1003. AI-algoritmimme on analysoinut 12 ottelua, joissa Niels McDonald on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (23) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 66.8% | 68.6% | 67% |
| 1. syöttö voitettu | 59.4% | 61.8% | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 42.4% | 48.8% | 48.3% |
| Ässät / ottelu | 1.5 | 2.1 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 4.1 | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 54% | 54.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.7% | 15.5% | 19.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.8% | 39% | 37.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 188.9% | 96.8% | 87.6% |
| Pisteet yhteensä | 76.7% | 63.2% | 59.1% |
| Tilasto | Kova (7) | Savi (16) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 72.3% | 63% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% | 64.1% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% | 49.2% |
| Ässät / ottelu | 3 | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 58.1% | 51.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.5% | 21.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.8% | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67% |
| 1. syöttö voitettu | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 48.3% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 54.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 87.6% |
| Pisteet yhteensä | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.6% |
| 1. syöttö voitettu | 61.8% |
| 2. syöttö voitettu | 48.8% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 |
| Murtopallot torjuttu | 54% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 39% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 96.8% |
| Pisteet yhteensä | 63.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 66.8% |
| 1. syöttö voitettu | 59.4% |
| 2. syöttö voitettu | 42.4% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 188.9% |
| Pisteet yhteensä | 76.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.3% |
| 1. syöttö voitettu | 61.4% |
| 2. syöttö voitettu | 46.8% |
| Ässät / ottelu | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 58.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 17.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63% |
| 1. syöttö voitettu | 64.1% |
| 2. syöttö voitettu | 49.2% |
| Ässät / ottelu | 1.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 51.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 21.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 40% |